Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A két pasi közül melyiket...

A két pasi közül melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Fogadást kötöttünk, most várjuk az eredményeket. :D Igyekeztünk úgy választani, hogy egyértelmű legyen a különbség... :D


1. [link]


2. [link]


2011. aug. 10. 18:03
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Az elsőn justin bíber cigizik?:OXD
2011. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
90%

:D ez most vicc, lyányok?


2 pasi??? Tekintve, hogy az első képen lévő kislánynak még a takony menetet vág a nyakán, így a 2 képből csak egyiken van pasi...XD


vazze....tik vagytok mán gyerekik még

2011. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
52%

hát ezek nagyon ilyen végletek..:S

Az egyik nagyon kisfiús, a másik meg ilyen középkorú tökrenemvonzó pasi.. hmhm melyiket válasszam?

egyiksem... :/

2011. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Hogy lehet osszehasonlitani egy tinit egy harmincassal? Amugy nekem az elso szimpatikusabb lenne, csak megsem az, a cigi miatt. A masodiknak meg a borostaja meg a haja nem tetszik (nem birom, ha egy ferfinek szakalla, ilyen nagyobb borostaja van). De fenntartom, hogy nem osszehasonlithatoak. En huszoneves vagyok. Nekem az elso tul fiatal ugye (amugy nem sokat latni az arcabol sem), a masodik meg nem az esetem.
2011. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Biztos apja-fia versenyzik XD
2011. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
én Kiss Tibit...de tényleg hülye a kérdés, nem lehet összehasonlítani, ugyanis Justib Biber kb 15 éves, ő is egy korosztálynak tetszik, Kiss Tibi meg kb 40, ő meg egy másiknak...amúgy választanod kell közülük? :D
2011. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Nos, az első képen nem látok pasit, a másodikon annál inkább. Egyértelműen TIBI! <3
2011. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
:DD nem kell választanom sajnos, bár én a Kiss Tibit kérném. egyébként valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva ez a kérdés kétszer tevődött fel két külön témakörben :) az eredetinél mérföldekkel vezet a második. :) ott már leírtam, hogy a lényeg az, hogy manapság a férfias/kisifús pasik aratnak.
2011. aug. 10. 18:25
 9/44 anonim ***** válasza:

Egyik sem..

Kiss Tibor elmegy-elmegy, de nem igazán jön be..

a másik meg legalább szemből lenne és egyébként is hány éves? Mi van az ujjával?


Hát megvárnám amíg az első nő egy kicsit, aztán lehet őt választanám :D

2011. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
a másik témakörben több volt a Quimby-fan. :D amúgy nekem fel sem tűnt a srác bibije... :D
2011. aug. 10. 18:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!