Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád? 1.:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád? 1.: Biztos anyagi háttérrel rendelkező pasi/csaj, akit a szüleid is elfogadnak, de te nem szereted őt. 2.: Szegényebb családból származó pasi/csaj akitől tiltanak a szüleid, de te szereted.

Figyelt kérdés

(Ez egy részben elméleti és részben valós kérdés)

A válaszokat előre is köszönöm!


2009. márc. 1. 18:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Hat en biztos a masodikat. A anyagilag vegkepp nem erdekelnek, a szuleim meg, ha szeretnek engem, csak elfogadjak egyszer.
2009. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Az agyagiak *bocsi
2009. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
bocs én a másodikat választanám tuti
2009. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Gondolkodás nélkül a másodikat.
2009. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

Ez most komoly, hogy ezen gondolkozni kell???

Soha a büdös életben nem lennék együtt senkivel csak a pénze miatt. Egy kapcsolat az érzelmeken alapul, nem a pénztárca tartalmán!

2009. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Csakis a második.
2009. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
Én a szegényt választottam pedig én is gazdag voltam ezelőtt 2 évvel feleségül vett volna 1 gazdag fiú de az esküvőnk napján meg mondtam neki,hogy én nem akarom vele le élni az életem mert én másat szeretek és őt az sem érdekelte volna,hogy nem szeretem csak legyek vele és a szüleim is azt mondták,hogy ne hozzak szégyent a családra és amikor be értünk a templomba ott várt a szegény fiú és ott hagytam érte a gazdagságot és azóta már el telt 2 év és a szüleim még most kezdenek meg felé enyhülni mert a pénz helyett a szerelmet választottam.De boldogabb vagyok szegény emberként tele szerelemmel.
2009. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
Második...nem a énz hanem a szerelem a fontos...ráadásul az anyagi helyzet változhat is...a szülők meg megszeretik ha boldog vagy melette...
2009. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
95%
Egyértelműen a második!
2009. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%
Hat ha az az illeto nagyon szegeny,h ha pl sor kerulne majd gyerekre es nem tudnatok megnyujtani neki az anyagi hattereket akkor elgondolkoznek rajta...na meg h a gazdaabb pasi milyen azonkivul h gazdag,es h az szeret-e.....hallgass a szivedre,es ne arra amit a szuleid mondanak,gonolkozz el mi a jobb neked
2009. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!