Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szegény pasi akit szeretsz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény pasi akit szeretsz, vagy gazdag pasi akit szeretsz, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Vége lehetne már ezeknek a hülye kérdéseknek.
2010. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

-.-

A gazdag pasik mind bunkó, öntelt, beképzelt, egoista barmok..akiket nem lehet másért, csak a pénzükért szeretni.-.-

2010. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan miért talán kínos a kérdés? Hát persze gazdag pasi!
2010. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem rég volt ilyen kérdés... nézz utána
2010. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Emberi értékekben gazdag pasi.
2010. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát akkor már a gazdag.
2010. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok gazdag, inkább azt mondom hogy megélek, viszont dolgozok is érte eleget :S

De mindig elszomorodok ha olyan reakciókat látok, mint a 17:38-as vagy a 17:53-as. Mi történt ezzel a világgal? Ennyire fontos lett a pénz? Amúgy ha milliomos lennék akkor sem választanék olyan nőt aki ennyire anyagias.

2010. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha mindkettőt egyformán szereted, és ez mérvadó különbség hogy szegény-gazdag..akkor már a gazdag,nem!?
2014. jún. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Közép kategória!

A gazdagok általában gazdaggal járnak, plusz engem elijeszt, ha megtudom, hogy aki tetszik, az gazdag, mert én csak "átlagos" vagyok, és nincs kedvem gazdag, sznob pipit játszani. A szegény alatt meg mire gondolsz? Lehet, hogy még tanul, vagy lehet, hogy valami újba kezd és azért nincs sok pénze, azzal szerintem nincs baj. De ok, tegyük fel, hogy hajléktalan. Nyilván nem jársz hajléktalannal te sem, de egy egoista gazdag palival sem. Középút.

2018. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!