Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kilépni a rendszerből, avagy...

Kilépni a rendszerből, avagy pénz nélküli élet/életmód minél természetesebben, ügyesebben. Van olyan blog, ahol leírják, hogyan lehetséges megvalósítani?

Figyelt kérdés

[link]


Honnan tudhatom meg, hogyan lehet így, szabadon élni?

Ha nincs lakásuk, hogyan találnak Ők mindig munkát/szállást előre?

Hogyan utaznak? (Hisz ahhoz pénz kell, hacsak nem biciklivel járnak.) Stb.-stb.-stb. (mindezt kukázás nélkül...)


Előre is Köszönöm a választ!


2011. aug. 11. 19:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nyilvánvaló, hogy az emberi lényben van benne, amiről írsz, így teljesen mindegy, milyen külső dolgot hagyunk el, attól még ott marad, ha magunkban hordozzuk. Viszont szerintem aki mindig többet és többet akar, aránytalanul, az halmozni fogja a vagyonát. Az általam keresett életmód, rendszer ezt nem engedi, nem ebben motivált. A "win-win" helyzetet kedveli (minden területen), az "adok-kapok" törvényét megérti, nem ragad le a kapom és gyűjtömnél. Az áramlás a lényeg. Lehet félelem-orientáltan gondolkodni, csak az nem vezet jóra. Nem mindegy, mit táplálok magamban.


Vree:


Persze, nem gondolom, hogy mézeskalács ház vár rám vattacukor párnákkal. Mindent elvállalnék, amit tudok, csak jó lenne többet tudni, mások hogyan élik ezt a gyakorlatban. Nyilván nem lehet rá felkészülni, csak kevéssé. Hogy a lehető legkevesebb illúzióm legyen. Aztán a többiről út közben kell lemondani..

2011. aug. 14. 10:54
 12/13 A kérdező kommentje:
Az említett rendszerről hallottam, köszi!
2011. aug. 14. 10:55
 13/13 anonim ***** válasza:

1. Magad is kitalálhatod, mire van szükséged. Az én számításainm szerint kb. 1 millió forintból önálló tudnék lenni. Erre inkább ne vegyél mérget. :)


2. Nézz utána a Rainbow Tribe-nak.

(pl. itt: [link]


A Boli nevű csodabogár írásait egyébként is olvashatod, én nagyon szeretem.

2011. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!