Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok ember...

Miért van az, hogy sok ember elítéli a homoszexualitást? És azokat az embereket, akik homoszexuálisak lenézik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 20:00
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Bocsinem az utolsonak hanem a 20:10-esnek küldtem.
2011. aug. 11. 20:17
 12/35 A kérdező kommentje:
Na én is félre értettem bocsi.
2011. aug. 11. 20:19
 13/35 anonim ***** válasza:

ti meleg fiúk lánnyal is voltatok már?

honnan tudtátok, hogy melegek vagytok?

valóban van nő és férfi szerep a kapcsolatotokban?

2011. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
57%

Nem azért nem fogadják el, mert más, hanem azért, mert természetellenes. (hisz a természetben egy állat sem viselkedik hasonlóan és az emberek közt sem túl megnyerő)

Két p*cs a természetben sehol nem találkozik, csak a hülye embernél. Nem értek egyet én sem ezzel, de elfogadom azokat, akik nem verik nagy dobra, kulturáltan viselkednek átlag ember módjára. Velük semmi bajom, csak nem értem meg őket. De fejbe tudnám rúgni az összes kirúzsozott,vastagon sminkelt, magassarkús útszéli k*rvának öltözött nyávogós, viselkedni nem tudó, affektáló hülye f*szt. És ez a többség. Ez senkinek nem szimpatikus. Attól, hogy két ember egyformán rosszul gondolkodik/érez, az még nem lesz attól fogva jó. Soha nem fogják elfogadni a homoszexualitást. Max eltűrik, mert ennyi emberrel nem tudnak mit kezdeni, nem tudják megtiltani.

2011. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Értem.
2011. aug. 11. 20:25
 16/35 anonim ***** válasza:
80%

Kedves 20:21!

Te nem a transzvesztitákról beszélsz?

2011. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Róluk inkább nem is beszélnék, nem tudom hova soroljam őket. Ne mondd, hogy te még nem láttál meleg férfit ribinek öltözve?? Jó, ez is szélsőség, de nem ritka..:S
2011. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
20:27-esnek igaza van azok a transzvesztiták.
2011. aug. 11. 20:30
 19/35 anonim ***** válasza:
88%
én pont ma kezdtem el írni egy "történetet" egy leszbikus lányról.amúgy én sem értem,hogy mi baja van egyeseknek a homoszexuálisokkal,hiszen ők is csak emberek,azzal,hogy a saját nemükhez vonzódnak senkinek nem ártanak.
2011. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
82%
20:21: teljes zavar, amit írsz. Először belkezdesz egy légből kapott, látszólag a biológiára alapozott érvelésbe. Aztán hirtelen félbehagyva hirtelen csupán esztétikai kérdést csinálsz az egészből.
2011. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!