Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gazdag vagy? Csak semmi...

Gazdag vagy? Csak semmi kotekedes vagy visszakerdezes, azt ird le, amit gondolsz.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 08:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Hát nincs egy vasam se és sajnos ha lesz is elmegy arra, hogy szüleim hiteleit visszafizessek. Dühös is vagyok emiatt, hogy nincs pénzem semmire, másoknak meg minden hülyeségre jut.

Egyébként szerintem egyéb téren gazdag vagyok :) Úgy értem a belső tulajdonságaim, élményeim...

2009. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Érzelmileg mindenképp. Anyagilag most béka popója alatti effektus van, mert naponta kell sakkozni a pénz nevű rémséggel.
2009. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt semmiképp nem mondhatom,hogy gazdag vagyok-anyagilag!Ám van egy párom,van egy lányom-mi kell még?
2009. ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
nincs pínzem ha erre gondolsz viszont a másik értelemben [érzelmileg, stb] gazdagnak tartom magam.
2009. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerencsére gond nélkül ki tudjuk fizetni a számláinkat és még hónap végén is be tudunk vásárolni. Nem hiszem, hogy ezért gazdagok lennénk, de a mai világban szerintem ez is nagy szó.
2009. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Azt ehetek amit megkivànok,néha eltudok menni kàvézokba is,szàmläkat mindig kibirjuk fizetni,nyaralàsra nem tellik..

Ruhàm van mindig.

Van egy gyerekem,és férjem,nincsenek szüleim,testvéreim...

Nem panaszkodok,lehetett volna rosszabb is.

2009. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Éhen nem halok, tető van a fejem felett, tanulni tudok, igaz, hogy pl. utazást, színházat, mozit nem engedhetünk meg magunknak, de meg tudunk élni. Vannak, akik sokkal rosszabb anyagi helyzetben vannak, mint az én családom.
2009. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
"Koldus-szegény királyi gazdagon, részeg vagyok, és mindig szomjazom" - Shakespeare után szabadon: szegény vagyok gazdagon, gazdag vagyok szegényen, anyagi javaim kielégítik minden létszükségletemet, és amit mégsem, azt az érzelmi, lelki és pszichikai gazdagság kipótolja. :) (23/L)
2009. ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok gazdag, a ház amiben élek, azt sugallhatja, de egy élet munkája (a házat nagyapám építette a két kezével, ami pedig benne van, hosszú évek alatt a szüleim gyűjtögették össze)...szóval a legnagyobb értékeink egy számítógép és egy dvd-video kombi lejátszó, valamint nagyapámnak van egy lada samarája... itthon minden nap van mit enni, még édesség is jut, de ezt a szüleim kínkeservesen érik el,mellette rengeteg adósságuk van és befizetetlen számlájuk. én épp emiatt az anyagi helyzet miatt próbálom függetleníteni magam a szüleimtől, de sajnos a párom nem talál munkát, és havi 40 ezer forint diákhitelből nem tudom eltartani magam és a párom is, így muszályok vagyunk még a szüleimre támaszkodni anyagilag (egyetemi költségeket pl anyum fizeti és ő etet mindkettőnket)...sajnos a párom szülei sokkal szegényebbek nálunk is, így tőlük semmilyen segítséget nem várhatunk...az én családom is szegény, de mióta odaköltöztem páromhoz (mondjuk ott csak alszunk), rájöttem, hogy hálát adhatok a sorsnak, mert hozzájuk képest mi "gazdagok" voltunk...
2009. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
A gazdagság relatív. Az átlag magyarhoz képest szerintem gazdag vagyok, de egy olajsejkhez képest koldus.
2009. ápr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!