Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki dolgozik a h&m-ben? Ha ott...

Ki dolgozik a h&m-ben? Ha ott dolgozol akkor légyszi írd le h mit csináltok azokkal a plakátokkal amik már "lejártak"? szükségem, lenne pár ilyen plakátra. Köszi : )

Figyelt kérdés
katalógusok is jól jönnének.
2011. aug. 15. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is kellenének, én pl. moziban kérdeztem rá hogy nem adják e oda vagy nem lehet e megvenni de visszajuttatják a forgalmazóhoz, és élvileg tőlük kell megkérdezni..na nekem nem válaszoltak...

amúgy nekem is nagyon kellenének szóval megkérdezem következő alkalommal amikor megyek


de amúgy miért nem kérdezed meg?!

2011. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
azt nem tudom viszont a válaszolónak üzenem hogy én is moziban dolgozom (CC)és bármilyen plakátot posztert akár műanyag állványos kiállított izét is el lehet kérni, általában az ott dolgozók viszik el ha szükségük van rá, amire nincs és senkinek sem kell kidobják.
2011. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!