Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Holnap megyek Budapestre, ez...

Holnap megyek Budapestre, ez a környék problémás?

Figyelt kérdés

ezerszer voltam már Pesten, ismerem a tömegközlekedést, stb., tudom hogy kell ide menni, de most leszek itt egyedül, másokkal rengetegszer voltam már itt, nem szeretnék belefutni őrültekbe (Moszkva tér, Deák tér) akik eg ykést fogva azt kiáltják hogy "Ezt most beleszúrom valakibe", meg hasonlók..mert ismerőseim találkoztak már ilyennel Deák téren stb..


na és a Kálvin tér, Múzeum körút, Astoria, Baross utca, az milyen környék?


ilyen Váci Utva-Vörösmarty tér, vagy nagyon gázos, olyasmi mint a Soroksári út vagy hasonlók?


2011. aug. 16. 23:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Teljesen kulturált környék. 1-2 esetből nem kell téves következtetéseket levonni. Mellesleg minden sarkon van kamera.
2011. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Napközben? Egyáltalán nem. Gyerekekkel is járok arra, soha ilyen nem volt..
2011. aug. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
az király környék :)
2011. aug. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 szamóca.. ***** válasza:

dehogy... egész életem ilyen helyeken töltöttem, deákon nőttem fel, soha nem találkoztam nagyon durva szituval.

soroksári úton sok a k*rva, de váci utca nyugis burzsuj környék.

2011. aug. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nappal milliom ember jön-megy ezeken a helyeken. Amire figyelned kell, a zsebeid, a táskád épsége. Tömegben könnyen kikapják belőle a dolgaidat.
2011. aug. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
akkor jó, igaz könyvtárba megyek, turikba, antikváriumokba és 12-18 órakor szóval..:) akkor örülök csak utálok a móricz zs. körtéren mászkálni meg a moszkván mert annyira sok a csöves meg az ilyen..
2011. aug. 17. 00:52
 7/15 anonim ***** válasza:

attól függ mikor voltál. mostanában próbálják a hajléktalanokat kitoloncolni mindenhonnan, de a cigányok, bunkók, őrültek sokan vannak még. itt sajnos a cigányt a negatív értelemben kell venni. nappal még elmegy, de éjjel egyedül a városban nem ajánlom, még a forgalmasabb helyeken sem. ha nem vagy félős, megteheted, de ne kísértsd a sorsot.


pontosan a kirívó esetek miatt. lehet hogy 1:1000hez az esélye, hogy épp a villamoson rohangáljon valaki késsel, mert olyan is van. nappal legfeljebb csak beszólnak, de néhol vannak járőrök is.


a kamerákat meg felejtsd el, az nem véd meg ha valaki leszúr, úgysem kapják el az illetőt, legalább is aki hallotta a kispesti esetet, az tudja hogy semmit se érnek. meg aztán sötétben minden cigány egyforma


szóval inkább világosban, nagyobb tömegben, de ne olyan tömegben ahol nyomorogni kell, mert ott könnyű lopni. nappal legfeljebb bunkókkal fogsz találkozni, akik el akarnak ütni, rád taposnak, bolondok akik magukban beszélgetnek, és ehhez hasonlók. ha jól tudom a deákon sincs már annyi punk meg alterpiás


és tudom hogy nyár van de öltözz minél kevésbé kihívóan

2011. aug. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

még annyit hogy néha vannak kálvinon hajléktalanok, de szerintem ők nem olyan agresszívak mint egyéb fajta emberek. ha a központi szabóervinbe mész, az aránylag tűrhető környék, meg az antikváriumos sor is


hová valósi vagy? miért nem kéred meg egy ismerősöd hogy veled menjen?

2011. aug. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

születésem óta Budapesten élek, és mindig jót mosolygok ezeken a félelmeken - azért nem ennyire durva hely ez, hogy bármikor bárhol megkéseljenek, meg minden sarkon kiraboljanak. Legalábbis nem jobban, mint bármely más helyen.


Simán jártam már éjjel is ezeken a környekéken, sosem volt gáz.

2011. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 11:35


Ugyanezt gondolom én is.

Simán elmegyek arra a gyerekekkel is, soha nem volt semmi baj. Persze a táskákra, értékekre mindenhol figyelni kell.

2011. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!