Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Holnap megyek Budapestre, ez...

Holnap megyek Budapestre, ez a környék problémás?

Figyelt kérdés

ezerszer voltam már Pesten, ismerem a tömegközlekedést, stb., tudom hogy kell ide menni, de most leszek itt egyedül, másokkal rengetegszer voltam már itt, nem szeretnék belefutni őrültekbe (Moszkva tér, Deák tér) akik eg ykést fogva azt kiáltják hogy "Ezt most beleszúrom valakibe", meg hasonlók..mert ismerőseim találkoztak már ilyennel Deák téren stb..


na és a Kálvin tér, Múzeum körút, Astoria, Baross utca, az milyen környék?


ilyen Váci Utva-Vörösmarty tér, vagy nagyon gázos, olyasmi mint a Soroksári út vagy hasonlók?


2011. aug. 16. 23:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

08:08 vagyok


11:35

nyilván laza dolog megcáfolni másokat, csak az a pár ember, akit megkéseltek, másképp gondolja.


11:45

azért tudok 1-2 olyan utcát mondani, ahol nem érdemes megállni és nézelődni, vagy például fényes nappal félmeztelenül véresen bukdácsol ki valaki az ajtón 2 kancigány társaságában.

ha már ragaszkodunk a szélsőségekhez

2011. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"nyilván laza dolog megcáfolni másokat, csak az a pár ember, akit megkéseltek, másképp gondolja. "


Ez aztán egy igazi értelmes, intelligens "érv" volt, már bocs.

Egy másfél milliós városban tuti előfordul ilyen is, csak máshol ugyanúgy előfordul, nem is feltétlenül kisebb arányban. Sőt, valószínűleg az ország területének egy nagyobbik részén sokkal nagyobb valószínűséggel fognak téged betámadni pl. kisebbségiek, és akár ha valami rosszul sül el, akkor akár meg is késelni. Mintha a híradókban általában az ilyen balhékról, lincselésekről, késelésekről, egyetemi lövöldőzésekről szóló hírek nem Bp-ről jönnének általában..

akkor most mndenhol ennyire kongatni kell a vészharangot, ahol előfordult már ilyen, vagy valahogy ez csak Bp-tel kapcsolatos sztereotípia?


Erősen azt látom, hogy az utóbbi...

2011. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"csak az a pár ember, akit megkéseltek, másképp gondolja."


Na és hány lakosa van Budapestnek?


"azért tudok 1-2 olyan utcát mondani, ahol nem érdemes megállni és nézelődni,"


Ja, Olaszliszka meg közvetlenül a Deák tér mellett van. Marian Cozmát meg a Nyugatinál késelték meg.

2011. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

08:08 vagyok


21:59

majd meglátjuk, kinek milyenek az érvei, de szerintem biztosan nem intelligens érv, hogy téged még sosem találtak be tehát csak rémtörténet az ilyen.


szóval ahelyett hogy félrebeszélsz, maradjunk ennél a kijelentésednél. attól hogy más helyeken is vannak problémák, még nem lesz intelligens az érved, és nem szűnik meg pesten a bűnözés.


22:03

hülyeséget én is tudok beszélni, de ezeknek megint semmi köze ahhoz, hogy budapesten létezik a bűnözés ugyanúgy, mint bárhol máshol

ennyi erővel londonban vagy bronxban nagyobb a bűnözés mint kishazánkban, tehát nem is létezik a magyar bűnözés

nem gondlojátok hogy ez eléggé gyermeteg érvelés?

2011. aug. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"ezeknek megint semmi köze ahhoz, hogy budapesten létezik a bűnözés ugyanúgy, mint bárhol máshol "


Persze hogy létezik, de az is irreális, hogy ha valaki azt hiszi, ez itt a pokol legmélyebb bugyra, ahonnan csoda ha élve kikerülnek az emberek.

Itt is leüthetnek, de Mucsarögöcse-alsón is.

2011. aug. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!