Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen lusták meg unalmas...

Miért ilyen lusták meg unalmasak a mai lányok? Vagy régen is ez volt?

Figyelt kérdés

komolyan ha körbenézek akkor a pasik közül majdnem mindenki sportol valamit, meg van hobbija, a lányok meg állandóan facebookoznak meg plázáznak meg diszkóba járnak. jó a pasik is néha elmennek kocsmába, de velük legalább lehet beszélgetni nem mindig ez a vigyori a pofádba hátad mögött köpök stílus meg mindenkit beszéljünk ki... ha meg nem ilyen akkor stréber mert egész nap otthon ül a könyvek meg a tv előtt :(

komolyan már lassan megértem azokat a pasikat akik azt mondják hogy a csajok csak egy éjszakára valók....


2011. aug. 19. 13:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
és ha eg ylánynak otthon ülős hobbija van? olvassá, írás, éneklés, zene, rajzolás
2011. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

"De attól még, hogy valaki szeret tanulni, nem lesz rossz arc, nekem pl., ha lehet ezt ennek nevezni, a nyelvtanulás a hobbim. "


jó nem ez hanem ha nincs más csak az hogy sose ér rá mrt tanul...


"Hogy a kérdező épp lányokból talált ilyet, az egy dolog, gyanítom fiúból nem is keresett. :P"


hát én nem kerestem semmit se hogy most bebizonyítsam, egyszerűen ez van. sokkal több fiu barátom van mert érdekesebbek és jobban lehet velük beszélni de biztos vannak valahol ahol a fiuk ilyenek, de én sok embert ismertem már és a lányok jobban ilyenek


"Ha lenne valami hobbid, talán találkoznál hozzád hasonló érdeklődésű emberrekkel és nem látnád ilyen egyoldalúan a világot."


képzeld van egy csomó hobbim de persze semmi értelmeset nem tudsz mondani csak ilyen kifogásokat keresni. igen volt 1-2 barátnőm akikbe megbíztam, csak idővel hátbadöftek, szóval hagytam őket a pics@ba...


"a pasik is elmennek kocsmába néha: akkora marhaság, az összes fiú folyton a kocsmába jár, és holtrészegen jönnek haza. És tessék: MOndd, hogy általánosítottam, de először olvasd el a kérdésed."


pfff de ez hülyeség, mert én is szoktam kocsmába járni néha haverokkal de nem egész nap ott lógok... én pl a fiu haverokkal el tudok menni röpizni a strandra meg zenélünk néha meg szoktam deszkázni meg rajzolok stb, sose unatkozok, másoktól meg mdinig azt hallom hogy jajjj de uncsí msnezzünk meg facebookozzunk, meg gyere plázába meg házibuliba ahol majd leiszod magad és a részegen megdugnak... ne értsed férre, voltam már házibuliba is, de olyanba nem megyek ahova tudom hogy suttyók mennek


"és ha eg ylánynak otthon ülős hobbija van? olvassá, írás, éneklés, zene, rajzolás"


hát ez rohatt érdekes, csak tudod ettől nem fog senki új embert se megismerni...

2011. aug. 19. 21:01
 13/27 anonim ***** válasza:
91%
Jajj, de primitív vagy.XD Meg is érdemled a sorsod!
2011. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

És ki mondta,hogy meg akar ismerni teszem azt új embereket?És a kocsmában milyen új embereket lehet megismerni?Az aztán intellektuális kapcsolat!!!!!

Szánnivaló vagy,ilyen felfogással ne csodáld,hogy az értelmes lányok rád se néznek.

Vagy ha ennyire bejönnek a férfiak,keresd az ő társaságukat!

2011. aug. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de attól még hogy sportolsz, te sem vagy egy hű de izgalmas személyiség. Egyébként szerintem ugyanannyi lány sportol, mint fiu.

Amugy nagyon buta kérdés volt, gyanitom, hogy fiatal lehetsz. Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy a kislányok miért szeretnek babázni, az annyira unalmas, semmi jo nincs bene, kisautóval játszani sokkal jobb és izgalmasabb.

Egyszóval, annyi az egész, hogy a férfiak és a nők különböznek. Ti férfiak szerettek meccset bámulni, a nők meg szeretnek sétáálgatni, nézelődni.

Az meg, hogy arra, amit mondassz, csak bután bologat a lány..hát Istenem..Talán akkor nem olyan témáról kéne beszélni. A nőkben legalább van annyi empátia, hogy tudják, hogy a flrfiak nem igazén tudnak hozzászólni pl. smink meg frizura kérdésekhez, éppen ezért nem is állnak le veled arról beszélgetni.

2011. aug. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
67%
Látom a helyesirás sem az erősséged, azt tanácsolom, inkább ülj otthon, tanulj meg helyesen irni, illetve normálisan kommunikálni, vagy járj valami csoport-terápiára, ott legalább találkozhatsz hozzád hasonló zakkant emberekkel, biztos lesz közös témátok!
2011. aug. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

"Jajj, de primitív vagy.XD Meg is érdemled a sorsod!"


valakinek fája az igazság... fogadjunk te is egy lusta sz@r vagy...


"Jajj, de primitív vagy.XD Meg is érdemled a sorsod!"


aha te már csak biztos tudod ha sose mozdultál ki otthonról... képzeld 2 fiúbarátom is kocsmába ismertem meg és értelmesek, történetesen pont a matematikáról beszélgettek, mikor odamentem hozzájuk, a másik meg épp valami filmezős klubot indított, de biztos mindenki csak hülye aki kocsmába jár... ja és akkor az ő ismerőseit meg biztos nem is ismerhetem meg... mert következőre már felmentünk hozzájuk, és filmezős estet tartottunk, és ott is voltak új arcok...

de persze mondogassad csak hogy mindegyik hülye meg hogy othon is lehet ismerkedni...


"Szánnivaló vagy,ilyen felfogással ne csodáld,hogy az értelmes lányok rád se néznek.

Vagy ha ennyire bejönnek a férfiak,keresd az ő társaságukat!"


hát nagy ívbe leszarom a lányokat, nem vagyok leszbi :D igen a fiúk jönnek be, nagyon gáz vagyok :D ja értem ha valaki fikázni meri a lányokat akkor csak pasi lehet, mert a csajoknak össze kell tartani.... te is tipikus ribanc vagy. az értelmes lányok nem otthon ülnek egész nap, de képzeld hogy a lány haverokkal nm vagyok olyan jóba mint 1-2 pasival.


" Ne haragudj, de attól még hogy sportolsz, te sem vagy egy hű de izgalmas személyiség. Egyébként szerintem ugyanannyi lány sportol, mint fiu. "


ki mondta hogy ettől vagyok érdekes? olvasd már el a kérdést ha válaszolsz! -.- aha biztos tele van az ország lány focicsapatokkal meg vizilabdázó nőkkel, meg női autóversenyzőkkel, meg női boxolókkal.... ja ismerem egy boxoló csajt de ő is azt mondta hoyg utálja a lusta lányokat, és neki is több pasi haverja van...


egyszer elmentem túrázni ilyen plázaribikkel, és félóránként azon nyavajogtak hogy fáj a lábuk meleg van álljunk meg igyunk együnk, komolyan és akkor biztos csak pasi vagyok mert elegem van az ilyenekből...

2011. aug. 20. 11:07
 18/27 A kérdező kommentje:

"Egyszóval, annyi az egész, hogy a férfiak és a nők különböznek. Ti férfiak szerettek meccset bámulni, a nők meg szeretnek sétáálgatni, nézelődni. "


ki a f@sz mondta hogy pasi vagyok???? ja aki sportol csak pasi lehet? úúúristen mekkora felfogás!!! hát nem vagyok tipikus plázaribi az fixx de tudod midnig b@szogattak azért amilyen vagyok úgyhogy megtanultam nagy ívbe lesz@rni hogy ki mit mond, és pasikkal barátkoztam kármilyen gáz is volt nekik


"Az meg, hogy arra, amit mondassz, csak bután bologat a lány..hát Istenem..Talán akkor nem olyan témáról kéne beszélni."


miről? az hogy egy kib@szott mondatot nem tud mondani a filmezésről vagy a festőkről mert őt nem ez érdekli hanem egész nap facebbokozik, meg piál a haverokkal az mire jó? ja a jóbarátok összes részét tudja betéve aminek kb 0 kultúraértéke van ember!!!

és hiába vagyok lány, nem szoktam sminkelni magam, biztos gáz vagyok! meg mit lehet órákat beszélni egy kib@szott frizuráról? látja hogy nézek ki nem? elmegy fodrászhoz és megcsinálja neki, ha nem ért hozzá minek magyarázzam.


"Látom a helyesirás sem az erősséged, azt tanácsolom, inkább ülj otthon, tanulj meg helyesen irni, illetve normálisan kommunikálni, vagy járj valami csoport-terápiára, ott legalább találkozhatsz hozzád hasonló zakkant emberekkel, biztos lesz közös témátok!"


ja igen hűű de gáz hogy nem írtam valamit tökéletesen, basszus most mi lesz, összedől a világ, inkább tökéletesen akarok írni mint legyenek barátaim meg szórakozzak, mert az élet a helyesírásból áll!


pff istenem ilyen szánalmas embereket úgyse tudtok jobbat mondani csak terelitek a szót...

2011. aug. 20. 11:14
 19/27 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:25


Látom után vessző.

helyesírás- hosszú í.

csoportterápia, nem csoport-terápia:)


Előbb tanulj meg írni, aztán köss bele más helyesírásába, te zseni :D ...

2011. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor az neked még nagyobb égés!!!:)))
2011. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!