Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen lusták meg unalmas...

Miért ilyen lusták meg unalmasak a mai lányok? Vagy régen is ez volt?

Figyelt kérdés

komolyan ha körbenézek akkor a pasik közül majdnem mindenki sportol valamit, meg van hobbija, a lányok meg állandóan facebookoznak meg plázáznak meg diszkóba járnak. jó a pasik is néha elmennek kocsmába, de velük legalább lehet beszélgetni nem mindig ez a vigyori a pofádba hátad mögött köpök stílus meg mindenkit beszéljünk ki... ha meg nem ilyen akkor stréber mert egész nap otthon ül a könyvek meg a tv előtt :(

komolyan már lassan megértem azokat a pasikat akik azt mondják hogy a csajok csak egy éjszakára valók....


2011. aug. 19. 13:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"ki a f@sz mondta hogy pasi vagyok???? ja aki sportol csak pasi lehet? úúúristen mekkora felfogás!!!"


Az egész kérdésedben azt ecseteled, hogy a lányok milyen lusták, bezzeg a fiuk, azok szinte mind sportolnak.

-----------

"biztos tele van az ország női focicsapatokkal, női autóversenyzőkkel.."


Van belőlük jó néhány, sokkal több, mint például férfi szinkronúszóból, férfi ritmikus gimnasztikázóból. Te kis ostoba, felsoroltál, egy csomó férfias sportot, még jó, hogy azokban a férfiak vannak többségben.

------------

"komolyan már lassan megértem azokat a pasikat akik azt mondják hogy a csajok csak egy éjszakára valók...."


Igen, a te fajtád pont arra való. Merthogy veled értelmesen beszélgetni, vagy akárhol, akárki előtt megjelenni nem lehet, az teljesen biztos.

-------------

Ha 14 év körüli vagy, akkor nagy az esély, hogy kinövöd, ha idősebb vagy, akkor vénlány maradsz.

2011. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

"egyszer elmentem túrázni ilyen plázaribikkel, és félóránként azon nyavajogtak hogy fáj a lábuk meleg van álljunk meg igyunk együnk, komolyan és akkor biztos csak pasi vagyok mert elegem van az ilyenekből..."


Hallottál már arról a mondásról, hogy madarat tolláról, embert barátjáról ismerik meg? Ha téged a festészet meg a kultura érdekel, miért nem barátkozol ilyen beállitottságú emberekkel? Elmondjam, hogy miért?

Például azért, mert téged sem érdekel, csak a szád jár.

Akit érdekelnek a művészetek, meg egyebek, az nem nevezi strébernek azt, aki szeret olvasni. Annak valószinű van annyi esze és szókincse, hogy ne olyan stilusban írjon, mint te (és most nem a helyesirásról beszélek).

Szerintem te egy elviselhetetlen, gonosz kis senki vagy. Ha annyira sok haverod meg hobbid meg elfoglaltságod lenne, akkor egyáltalán nem is irtad volna ki ezt a kérdést, mert aki ennyire elégedett (mint ahogy azt te állitod magadról), az nem foglalkozik olyan számára lényegtelen dologgal, hogy "jjjajjj, a lányok miééért ilyeen lustááák??"

2011. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Dúl az intelligencia... Mindkét oldalon. Nem bánom, hogy mindjárt itt a világvége, gyerekek, még az is sokára lesz. :)
2011. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

"Az egész kérdésedben azt ecseteled, hogy a lányok milyen lusták, bezzeg a fiuk, azok szinte mind sportolnak. "


és ettől pasi vagyok? :D:D:D

hű igazad van olyan sokat sportoltam hogy kezd kinőni a farkam, biztos ezért szeretem a sört is....


"Van belőlük jó néhány, sokkal több, mint például férfi szinkronúszóból, férfi ritmikus gimnasztikázóból. Te kis ostoba, felsoroltál, egy csomó férfias sportot, még jó, hogy azokban a férfiak vannak többségben. "


aha akkor ha megtanultál olvasni, nyisd ki a szemed kis ostoba :D


[link]

[link]

[link]


pfff idióta ha nekem nem hiszel akkor vitatkozzál a tudósokkal.


"Igen, a te fajtád pont arra való. Merthogy veled értelmesen beszélgetni, vagy akárhol, akárki előtt megjelenni nem lehet, az teljesen biztos. "


aha biztos te jobban tudod azért mondják a pasik hogy értelmesebb vagyok a többi csajnál, meg hogy velem lehet beszélgetni a matekról is meg a festőkről, meg ha elhívnak túrázni akkor nem nyafogok hogy letört a körmöm...


"Ha 14 év körüli vagy, akkor nagy az esély, hogy kinövöd, ha idősebb vagy, akkor vénlány maradsz."


pff mert biztos minden pasinak csak a hülye agyatlan plázaribik jönnek be...


"Hallottál már arról a mondásról, hogy madarat tolláról, embert barátjáról ismerik meg? Ha téged a festészet meg a kultura érdekel, miért nem barátkozol ilyen beállitottságú emberekkel?"


ilyenekkel szoktam csak a csajok ilyenkor kussolnak, pedig vannak lány haverjaim is, vagy1-2 mukkot tud szólni és kifújt, a pasik meg sokkal művészllelkebbek


"Akit érdekelnek a művészetek, meg egyebek, az nem nevezi strébernek azt, aki szeret olvasni. "


ki mondta ezt te idióta? aki egész nap csak tanul annak nem lesznek barátai, de én is szeretek olvasni is de nem egész nap csak azt csinálom!


"Ha annyira sok haverod meg hobbid meg elfoglaltságod lenne, akkor egyáltalán nem is irtad volna ki ezt a kérdést, mert aki ennyire elégedett (mint ahogy azt te állitod magadról), az nem foglalkozik olyan számára lényegtelen dologgal, hogy "jjjajjj, a lányok miééért ilyeen lustááák??""


ki a f@sz mondta hogy ez így jó? tudod régebben akartam normális barátnőket, csak átvágtak, meg mindegyik ilyen suttyó volt vagy meg se tudod mukkanni ilyenekbe, úgyhogy már lesz@rom

ha meg nem teccyk hogy nem írcsyzek szépcsy csajcsysann akkor ajánlom a képernyő jobb sarkába az ikszet... -.-

2011. aug. 20. 20:33
 25/27 anonim ***** válasza:
76%
A férfiak a nőies nőket szeretik.Nem az olyanokat, akiknek minden másdik szava az, hogy f*sz.Amugy hány éves vagy?
2011. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
32%
Én is meg tudom erősíteni amit a válaszoló ír.Lány vok, és osztályomban a legtöbb lány elég unalmas, nincs hobbijuk, nem csinálnak semmit, csak buliznak isznak és vásárolnak. Én írok, biciklizek, olvasok. Többre tartom magam náluk, és tudom,h különleges vagyok. Mondták is már többen is. Idősebekkel barátkozom inkább, bár köztük is sok buta van. A legtöbb ember dolgozik vagy tanul otthon tv-t néz. és ennyi. És vannak, akik felülemelkednek ezen, és alkotnak mást is csinálnak, nem csak facebook meg a többi baromság. Nekem is elegem az olyan unalmas tucatemberekből mint pl itt a legtöbb válaszoló. Ők egyszerűen feledésbe merülnek majd. A kérdezőnek ment a privi, remélem, nem baj :)
2011. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

komolyan ha körbenézek akkor a pasik közül majdnem mindenki sportol valamit, meg van hobbija.


Például 10 ismerősömből 6 eléggé kövér és 2 izmos, én 175 cm és 62 kg vagyok miheztartás végett, de én se vagyok jó fizikummal megáldva éppen.

2011. aug. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!