Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le őket?...

Hogy szoktassam le őket? Nagyon nem tetszik a stílusuk.

Figyelt kérdés

barátnőmék 12(!!!) évesek és facebookon olyanokat irogatnak ki hogy Jó volt ma,lezbülés(WTF??)jujj lányok,annyit ölelkeztünk!Szeretlek te k.rva!

meg ezeket a tipikus mai p.csás szövegeket nyomatják ..

és komolyan néha rájuk sem ismerek,én úgy ismertem meg őket hogy normális,kedves csajok,akikkel lehet hülyülni,de ez?

már nem azért de szerintem ha valaki ilyeneket ír ki ráadásul 12,ismétlem 12(!!!) évesen,akkor az már nem menő hanem nevetséges és szánalmas!!

meg komolyan,múltkor rámírt chaten és még újságolta hogy ilyen 17-20 éves pasik írnak neki ogy tetszik nekik meg ilyenek o.O

erre mondom neki hogy már bocs de én a helyedben ezt nem nagyon újságolhatnám,mert gondolom te is tudod mire kellesz nekik és miért írják azt amit?

erre mondta hogy igen,igen.meg izé,de szerintem nincs tisztába vele hogy ha így folytatja,bármikor leteperheti valami pedo állat az utca közepén ..

hogy mondjam meg nekik hogy ne csináljanak ilyeneket?

amúgy lehet hogy most én vagyok a szar meg a mittomén mi,de ha az anyja nem törődik vele,hogy milyen képeket tesz fel közösségi oldalakra meg miket ír ki akkor legalább én tudnám észhez téríteni mert tényleg féltem őket..

főleg azok után hogy pl a sulinkban egyszer egy pasi az iskola udvarán akart elrabolni egy 2.-os kiscsajt :O

légyszi segítsetek!

13l


2011. aug. 19. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Maradj ki belőlle, ők ilyenek. Még 1-2 év aztán úgy fognak dugni mint a nyulak.


Azt hiszik kézben tartják a dolgokat pasik terén, mert mindenkinél okosabbak de majd széprn pofára fognak esni (vagy teherbe...).

2011. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Velük próbáltál már beszélni erről?

Ha ők ezt az utat választják mostantól, mert ettől érzik menőbbnek magukat, az ellen nem nagyon tudsz mit tenni, az ő döntésük. Attól még neked szabad emlékezned arra, hogy alapvetően rendes lányok ők.

Egyébként nagyon jól látod a helyzetet szerintem.

28/N

2011. aug. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sem mi,sem te nem tudsz segíteni ezeken a gyerekeken.Tudom milyen a barátság.De ha te ebbe a közösségbe nem akarsz tartozni,akkor keress magadhoz illő barátokat,sajnos egyre kevesebb ilyen van,de van!Ne akard észhez téríteni,mert úgysem fog sikerülni,ne akard megnevelni őket,mert csak te húzod a rövidebbet.Még ha fáj is,de tényleg..pihentesd ezt a barátságot,és kiderül változnak e a jó irányba(amit magam nem hiszek) vagy sajnos elszakadtok egymástól,és ha hülyeséget csinálnak,te már nem keveredsz bele.
2011. aug. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

amúgy már próbáltam finoman kitérni a témára de inkább mégse mondtam meg nekik mert szerintem megsértődnének ...

és pont ezaz hogy alig vannak normális emberek mostanság és ha úgy vesszük,normális barátnőm 2 van

meg van egy harmadik lány is,aki tényleg tök rendes csak mivel ezek a barátnőim barátkoznak vele,már kezd olyan lenni mint ők ://

2011. aug. 19. 23:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
17 éves vagyok. Ismerem ezt a stílust, ráadásul azok korombeliek! Azt hinnéd, majd kinövik, de ez nem igaz. Aki hülye az hülye is marad. Szerintem keress más barátokat, te is jobban jársz! :)
2011. aug. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi :)

mondjuk ez igaz,osztálytársam is úgy kezdte hogy 3. osztályban még napszemüveg,tépett haj,olyan ruhák amiben tényleg kinézett vagy 14 évesnek (pedig csak 8 volt)

és most 13 éves és már ott tart hogy a sminktől ráncos a bőre,és a fél iskola végigment rajta ...

szóval szerintem se növik ki :S

2011. aug. 20. 00:03
 7/13 anonim válasza:
100%
Minél előbb keress más barátokat mert a végén téged is rávesznek erre a baromságra, nagyon jó barát lehetsz ha így aggódsz értük, de én a te helyedben tovább állnék... ők akarják ezt az életed.. :// (ezek betegek O.O)
2011. aug. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

3. osztályban?


Az nem semmi...


Én is ismerek ilyeneket, de csak tisztes távolságból.

Szerintem undorító.


Veled pedig nincsen semmi gond.

2011. aug. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi :DD

amúgy ja tényleg elég durva a csaj ..

2011. aug. 20. 00:12
 10/13 anonim ***** válasza:
12 évesen nem lehet regisztrálni fészbúkra. Csak 13 éves kortól..
2011. aug. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!