Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan üssem nyélbe? (csak...

Hogyan üssem nyélbe? (csak tapasztaltabb válaszadók írjanak)

Figyelt kérdés

Van egy üvegtechnikai cég amely pont ideális lenne számomra. Üvegtervezést tanultam az iparművészeti szki-ben, és már ott is kiemelkedő ötleteim voltak. Nagyon szimpatikus a cég és úgy érzem a skilljeimmel nincs baj.


Be szeretnék náluk valamelyik nap mutatkozni, de úgy kéne, hogy szinte biztos, hogy felvegyenek. Nem tudom mit mondjak, valószínűleg nem keresnek embert. De kölcsönösen szükségünk lenne egymásra. Nekem a gépekre az üveg megmunkálásához, nekik az ötleteimre, talán a segítségemre.


Vinni fogok egy tablet pc-t amin bemutatom a portfoliomat, illetve pár kisebb üveglap kísérletet is összecsomagoltam, igazából azt nem tudom hogyan adjam elő. Ez a kérdőjel.


Ott kezdődik a dolog, hogy bemegyek az üzletbe/műhelybe. Tovább?


2011. aug. 22. 07:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Sokféle verzió van, olyat is lehet, hogy többször bejárok oda, hogy megszokjanak, esetleg beszélgetek erről arról, ötleteimről, és egy két hét múlva kérdem csk meg, hogy lehet-e ott dolgozni.
2011. aug. 22. 07:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem amit leírtál az nagyon jó. Szakmai önéletrajz, portfolió... ezek kellenek. Kérdés, hogy lehet -e csak úgy bejárogatni. szerintem kellene egy személyi kapcsolat, valaki aki ajánlana, vagy megkérné a vezért, hogy hallgasson meg, nézze meg a munkáidat.
2011. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!