Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gimnazisták! Ti mennyit...

Gimnazisták! Ti mennyit szoktatok tanulni egy átlagos hétköznap délután? Jártok valahova iskolán kívül sportolni? Milyen hobbikat űztök? Hétvégénként hova jártok? Kort és nemet is kérek!

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 23:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
37%

Nem tanulok semennyit, leckét se csinálok. Nem is tudnék, lusta vagyok könyveket cipelni, szóval mindent az iskolai szekrényben hagyok. Gyűlölöm az iskolát meg az osztálytársakat, sokat hiányzom, de az osztályban (jó hírű gimnázium, haha) sok a problémás kölyök, ilyen apróságokról, hogy nincs lecke meg nincs felszerelés tudomást se vesznek. Amúgy 4,3 az átlagom és aki ezen problémázik, elárulom: természettudományi tárgyakból (fizika, kémia) én is 2-es vagyok.

Utálok minden sportot meg hétvégén se járok sehova ha a bulit érted ezen.

16/L

2011. aug. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
83%
Végülis elég jó hírű lehet az a gimnázium, ahol már az sem számít problémának, ha nincs kész a házid, vagy nem tanulsz....
2011. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1-2 órát.
2011. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
77%
hát én most találtam meg ezt a kérdést, és bizony nagyon meglepődtem a válaszokon. én 10.es vagyok, félévkor 3 darab 4-esem volt (nyelvtan, rajz, infó), a többi ötös.suli után 2 órás edzés minden nap, heti kétszer cselló, napi 1-2 óra gyakorlás. sosem tanultam még naponta, töri és föci tz előtti nap tanulok kb 1-másfél órát, amúgy semmire. :O
2013. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
50%
Én napi 2-4 órát tanulok, anyag mennyiségtől függ. 4,6 os átlag. Minden ötös kivéve fizika, matek, biosz. Tradícionális lovasíjaszattal foglalkozok. 16/F
2019. szept. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!