Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gimnazisták! Ti mennyit...

Gimnazisták! Ti mennyit szoktatok tanulni egy átlagos hétköznap délután? Jártok valahova iskolán kívül sportolni? Milyen hobbikat űztök? Hétvégénként hova jártok? Kort és nemet is kérek!

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 23:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
48%

"érettségire nem tanultam szinte semmit"

Háát tudod kinek meséld ezt be..azoknak, akik szakmunkásba jártak/járnak és nem kell érettségizni...talán elhiszi, de sztem ők sem h*lyék, hogy elhigyjék...Tanulás nélkül nem lehet az érettségit teljesíteni, főleg irodalomból (szóbelin)....

2011. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%
4es átlagú vagyok én is, és max 1 órát. Nem megerőltetőbb az általánosnál szerintem :)
2011. aug. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
19%

5-10 perc...

Házit reggel a buszon meg szünetekbe írok...

3.5 az átlagom. Emellett krav-magázom és otthon edzek ("calisthenic").

17/F

Otthon még gépezek, olvasok(HP forever), filmet nézek

2011. aug. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem mesélek be semmit. Az irodalom olyan tantárgy amiről sokat lehet rizsázni és ott van mellettem a szöveggyűjtemény ami sokat segít. 1-2 tételt bemagoltam de sajnos nem azokat húztam, viszont a tételemet el tudtam mondani emlékezetből.
2011. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, akkor én vagyok a h*lye, pedig 4,3-as az átlagom...nem tudom hol a hiba..
2011. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%

A gimi alatt az átlagom 3as és 4es között volt, azért mert a természettudományi tantárgyakkal már nem sikerült összehoznom jobb jegyet tanulás nélkül...csak ketteseket kaptam de őszintén szólva nem is igyekeztem, mert nem számított a felvételiben.


Én most csak az érettségiről beszéltem,hogy a minimális tanulással jól sikerült. Aúgy meg nem értem miért kell egyből letámadni azzal h hazudok. Szted mi értelme van annak, hogy névtelenül, ismeretlen emberek előtt fényezem magam???

2011. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
60%

én most megyek gimibe, 4,0-ás volt az átlagom (jobb is lett volna, ha ezek a k*cs*g tanárok...-.-')

én már alapból most tanultam 2-3 órát minimum.

nagyon irigylem azokat, akik így tanulás nélkül mindent vágnak, jó nekik... 15/L

2011. aug. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nincs olyan, aki tanulás nélkül mindent tud. Kémiát, biológiát meg ezeket nem lehet 5 perc alatt megtanulni
2011. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
36%

Ha figyelsz órán rögtön meg van a 3-as átlag...

Nyelvből én csak szavakat tanulok az napi 10 perc...

Kémia Fizika Matek meg nem érdekel jó a 2-es...

Törit imádom az nekem nem tanulás szórakozás...

2011. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
38%
4,6 az átlagom. A törit, magyart, föcit, bioszt betanulom mindig szó szerint, de úgy, hogy eléneklem, tehát könnyű megjegyezni, maximum 15perc/tantárgy:)Szóval az átlagomat a többi húzza le..xd
2011. aug. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!