Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Veletek volt már ilyen?...

Veletek volt már ilyen? Hogyan kezeltétek?

Figyelt kérdés

Van egy kolleganőm, aki állandóan néz, milyen ruhában vagyok, hogy áll a hajam, mekkora a hasam, híztam, vagy nem, szóval mindent.

Ha épp szabin vagyok, akkor megy oda másokhoz, és érdeklődik, hogy merre vagyok, kivel hogy-hogy, meddig. Nagyon idegesítő.

Azt hittem először, hogy csak az én paranoiám, de már páran kérdezték tőlem, hogy xy miért bámul állandóan! Meg azt is visszahallottam, hogy érdeklődött felőlem(hogy állok a párommal, mennyit keresek) Szóval úgy tűnik minden érdekli.

De nem értem, hogy miért csinálja ezt? Vajon meddig fogja ezt folytatni?


2011. aug. 24. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki, hogy egy kicsit vegyen vissza magából!
2011. aug. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki és/vagy barátkozna veled esetleg?
2011. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tetszem neki,azonos neműek vagyunk.

Régen jóba voltunk, de már nem...azóta csinálja ezeket.

2011. aug. 24. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg tőle nyugodtan. Ha ennyire nyilvánvalóan csak téged tüntet ki a figyelmével, annak biztosan van valami oka. Mondd meg neki, hogy nem kitaláció a részedről; másoktól is visszahallottad, hogy utánad érdeklődik. Lehet, hogy emlékezteted valakire, vagy tudtodon kívül valamilyen módon "keresztbe tettél" neki, (pasi ügy pl.)

Azt nem mondom, hogy vonzódik hozzád, mert az túl triviális lenne. Nem tudom, hogy ilyen érzelmek esetén mi a "szokás", de szerintem akkor nem ilyen zavaró módon próbálna a közeledbe kerülni, is bármit megtudni rólad.

Valószínű, hogy ha szemtől-szembe rákérdezel, akkor abba fogja hagyni, mivel már tudni fogja, hogy észrevetted, és te is tudod.

2011. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg egyértelmű. Tudni akarja mi van veled, szeretne még veled jóba lenni és még mindig nem tartom kizártnak, hogy tetszel neki!
2011. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most már miért nem vagytok jóban? Lehet, hogy ebben van a megoldás.
2011. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!