Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek miért utálják a...

Az emberek miért utálják a "plázacicákat"?

Figyelt kérdés
Miért baj? Ha egy lány mint én egy kicsit cserfes, életvidám, szeret mosolyogni,szeret a barátnőivel shoppingolni.
2011. aug. 26. 20:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ember agyondolgozzák magukat, hogy be tudják fizetni a számláikat, miközben a ruhájuk már molyette, míg a kis tinilányok, akiket gazdag apuka pénzel, nincsenek tisztában a pénz értékével, és két marékkal szórják azt, ráadásul gyakran a koruknál idősebbnek néznek ki a tonna smink, bizsu, mellkidobós, derékfagyós felsőben, lábkitörős cipőben, zsebkendőnyi szoknyában.

Nem is beszéltem még az agyonszolizott és szőkített, műcicis, műszájas, műpopsis lányokról.


Az nem baj, ha cserfes vagy életvidám valaki.

2011. aug. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Engem egyszerűen irritál a viselkedésük. De attól amit leírtál még nem lesz valaki plázacica. Ahhoz az előttem leírt tulajdonságok is kellenek.
2011. aug. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell itt cicamicázni? Mindenki plázaqrvának mondja a Darwini fajelmélet szerint besorolt kacsacsőrű emlős szőke alfaját.
2011. aug. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Alapjában véve azzal nincs gondom, hogy valaki cserfes, életvidám, shoppingolós. Miért is ne? Antipatikussá és a plázacica megnevezésre "méltóvá" attól válnak ezek a lányok a szememben, ha virit róluk, hogy megszállottan adnak a külsőségekre, anyagiasak, ezzel szemben meg kong a fejük az ürességtől, lenézik aki nem a fajtájukhoz tartozó, azt hiszik nekik mindent szabad stb.stb.. Röviden: bunkó libák
2011. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!