Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barátok. Miért ilyenek?

Barátok. Miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Az új baráti társaságomat akkor ismertem meg amikor összejöttem a párommal. Rendesek, viccesek, elfogadnak így, hülyéskedünk. De sajnos a párom külföldre ment dolgozni, júniustól, én egy hónapot voltam kint vele, és amikor hazajöttem, akkor kb mindenki leszart. Eddig az itteni legjobb fiú spanom, aki a barátom egyik legjobb barátja is évek óta, régebben mindig hívogatott, hogy na mi lesz este, mizu van, stb.. kb augusztus elejétől el lettem hanyagolva, nem hívnak, nemcsak ő, senki sem. Nem hívnak sehova, én meg egész héten itthon vagyok, velük hétvégén szeretnék kikapcsolódni egy kicsit, a barátom is eszméletlenül hiányzik, és talán velük egy kicsit eltűnne a rosszkedvem. Az egyik haverom barátnőjével szoktunk beszélni, és ő mondja, hogy milyen jó volt ekkor meg ekkor, és hogy kár hogy nem voltam ott. De hát nem hívtak. Barátnőm azt mondta, hogy ők hívnának, de ha őket is hívják, akkor milyen már, hogy engem hívnak. Remélem értitek. (A-nál lesz valami iszogatás, stb, szólnak B-nek és C-nek, és ha B és C szól nekem, hogy A-nál buli van, én hogy menjek oda ha engem nem hívott? )

És hiába hívom fel őket, (mint például tegnap este is) annyit mondanak, majd hívnak. Elkészültem, vártam a telefont, fent voltam hajnali egyig. De semmi. Nagyon rosszul is esett, és nem tudom miért van ez? Eddig ilyen nem volt. A páromnak nem merem mondani, mert 100% hogy ki lenne akadva, amikor a legjobb barátjára bízott, hogy vigyázzon rám, és hogy ne legyek egyedül. Elég sok baja van neki is kint, nem akarom még ezzel is traktálni. Annyira hirtelen jött ez az egész hogy "le vagyok sz@rva", hogy feldolgozni sem tudom még, csak kérdések járnak a fejemben, hogy miért?

Jártatok már így, vagy valami segítséget tudnátok adni, hogy mit kellene tennem most?

A válaszaitokat előre is köszönöm!

20/L


2011. aug. 27. 12:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Soha ne legyen nagyobb problémád az életben.
2011. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj. Lehet nem akarják, hogy bulizz valamiért. Te neked kell ismerned őket, hogy milyen emberek.
2011. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

tudod nekem nagyon fontosak a barátok.

És mivel június végétől itthon vagyok egyedül, azért ez nem olyan vicces, nem tudok egyedül semerre sem elmenni. Itt nem ismerek senki mást csak őket.

2011. aug. 27. 12:42
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha bulizunk, akkor csak szűk társaságban velük, házibuli, és csak mi vagyunk. Semmi idegen stb..
2011. aug. 27. 12:42
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem féltékenyek rád?

Nem aggódnak, hogy esetleg valamelyik pasi rádhajt?

Meg kellene ezt beszélni velük nyíltan. Vagy hívd te őket bulizni...

Biztos, hogy eddig minden rendben volt?

Ezen kívül nem tűnt fel semmi furcsa?

2011. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Van valami közöd ahhoz, hogy a barátod kiment dolgozni?
2011. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy féltékenyek-e rám, nem vagyok egy szép lány sem, mármint szerintem, de kapok bókokat, bár ne kapnék..

utolsó. hogy érted? nem miattam ment ki, nekem nem fontos a pénz, csak az, hogy mellettem legyen! Az apuja intézte nekünk,(egyik ismerős kávézójában a tengerparton) úgy volt hogy én is dolgozni fogok, csak a forma nem tudott csak egyikünket fizetni.

2011. aug. 27. 12:50
 8/18 A kérdező kommentje:
hiába hívom őket, annyit mondanak, hogy majd hívnak. Tegnap este is hívtam őket, és ugyanezt a választ kaptam, és semmi. Semmi furcsaságot nem vettem észre..
2011. aug. 27. 12:51
 9/18 Walk With Me ***** válasza:
Ezek haverok. Kiváló példája annak, hogy barátokból nincs olyan sok. Ne haragudj, de szerintem csak azért kezeltek úgy, mikor a barátod ott volt, mert hát mégis csak a barátnője vagy, és így csak jópofiztak, de amúgy nem jelentesz sokat számukra. Nem bántásból mondom, tudom, hogy rosszul esik, de szerintem így van. :(
2011. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

köszönöm az őszinteséged!

csak érdekes, hogy amikor én hazajöttem akkor meg minden ugyanolyan volt, mint előtte. Most meg így kb a hónap elejétől változott meg minden.

2011. aug. 27. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!