Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barátok nélkül? Más is van így?

Barátok nélkül? Más is van így?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni,hogy más is van olyan helyzetbe hogy egyáltalán nincsenek barátai,igy egyedül jár mindenhová,bulizni nem jár,a dolgait nem tudja senkivel megbeszélni,szóval hogy teljesen egyedül van???
2011. júl. 6. 00:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Barátaim, olyan igaziak nincsenek, nem is hiányoznak. Van pár kollégám, akikkel jóba vagyok, de munkán kívül nem tartok igényt egyik társaságára sem.

Párom viszont van. Nem járunk bulizni, csak néha kettesben el ide-oda.

2011. júl. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jelen.
2011. júl. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Első válaszolóhoz csatlakoznék,ugyanígy érzek Én is.

Annyival egészíteném ki,hogy volt néhány "barátnak"hitt ember az életemben,de hátbaszúrtak..az első adandó alkalommal..

2011. júl. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
sajnálom :/ hát akkor vagyunk egypáran :(
2011. júl. 6. 01:05
 5/16 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.

L/18

2011. júl. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
:/
2011. júl. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom a barátok nélküli táborába. Vagyis azzal a kis különbséggel, hogy nekem van egy kis barátosnőm, de inkább csak ismerősöm, akivel nagy ritkán kirándulni járok, és inkább kirándulós társam. Például ebben az évben, csak kétszer tudtunk találkozni.Többnyire egyedül járok a kutyámmal. Vannak ismerőseim, és mindig megismerkedek új emberekkel, amerre járok. De olyan ember, akinek a legbelsőbb problémáimat, elmondhatnám, aki igazi barát, akire számíthatok ...olyan nincs.
2011. júl. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy "legjobb" barátnőm,de jobbnak láttam vele megszakítani a kapcsolatot.De a párommal,meg anyummal mindent meg tudok beszélni.
2011. júl. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Magamnak való, antiszociális ember vagyok, csupán néhány embert viselek el magam körül, ők a barátaim. Szám szerint hárman vannak, ebből egy legjobb barátnő. Az én életembe nagyon sok fényt hoznak, és 100%-ig bízhatok bennük. Nem 10 perce ismerem őket.. Én azt gondolom, barátra valahol mindenkinek szüksége lenne, csak akik sokat csalódnak, inkább elfogadják az egyedüllétet, mint hogy ismét kockáztassanak.

Légy nyitott, és várj! A barátság ugyanolyan fontos dolog mint a család vagy a párkapcsolat, teljesebbé teszi az ember életét.

2011. júl. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak barátaim, csak nem ott, ahol most vagyok (hozzájuk tényleg bármivel fordulhattam, ők is hozzám, segítettünk egymásnak mindenben). Semmi nem köt ehhez a helyhez, így nem is járok el (hacsak nem munka után), csak megpróbálom kihúzni valahogy ezt a két hónapot, amíg vissza nem mehetek, addig meg facebook...
2011. júl. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!