Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barátok. Miért ilyenek?

Barátok. Miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Az új baráti társaságomat akkor ismertem meg amikor összejöttem a párommal. Rendesek, viccesek, elfogadnak így, hülyéskedünk. De sajnos a párom külföldre ment dolgozni, júniustól, én egy hónapot voltam kint vele, és amikor hazajöttem, akkor kb mindenki leszart. Eddig az itteni legjobb fiú spanom, aki a barátom egyik legjobb barátja is évek óta, régebben mindig hívogatott, hogy na mi lesz este, mizu van, stb.. kb augusztus elejétől el lettem hanyagolva, nem hívnak, nemcsak ő, senki sem. Nem hívnak sehova, én meg egész héten itthon vagyok, velük hétvégén szeretnék kikapcsolódni egy kicsit, a barátom is eszméletlenül hiányzik, és talán velük egy kicsit eltűnne a rosszkedvem. Az egyik haverom barátnőjével szoktunk beszélni, és ő mondja, hogy milyen jó volt ekkor meg ekkor, és hogy kár hogy nem voltam ott. De hát nem hívtak. Barátnőm azt mondta, hogy ők hívnának, de ha őket is hívják, akkor milyen már, hogy engem hívnak. Remélem értitek. (A-nál lesz valami iszogatás, stb, szólnak B-nek és C-nek, és ha B és C szól nekem, hogy A-nál buli van, én hogy menjek oda ha engem nem hívott? )

És hiába hívom fel őket, (mint például tegnap este is) annyit mondanak, majd hívnak. Elkészültem, vártam a telefont, fent voltam hajnali egyig. De semmi. Nagyon rosszul is esett, és nem tudom miért van ez? Eddig ilyen nem volt. A páromnak nem merem mondani, mert 100% hogy ki lenne akadva, amikor a legjobb barátjára bízott, hogy vigyázzon rám, és hogy ne legyek egyedül. Elég sok baja van neki is kint, nem akarom még ezzel is traktálni. Annyira hirtelen jött ez az egész hogy "le vagyok sz@rva", hogy feldolgozni sem tudom még, csak kérdések járnak a fejemben, hogy miért?

Jártatok már így, vagy valami segítséget tudnátok adni, hogy mit kellene tennem most?

A válaszaitokat előre is köszönöm!

20/L


2011. aug. 27. 12:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jellemző, a barátod dolgozik, neked meg az a legnagyobb problémád, hogy nem tudsz bulizni...
2011. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó hogy nem tudok bulizni...hanem arról, hogy nem tudok az állítólagos barátaimmal lenni. Háziasszony vagyok, hétköznap főzök, mosok, takarítok. Hétvégén ha kiengedném a gőzt, akkor sem tudom.
2011. aug. 27. 13:03
 13/18 anonim ***** válasza:
De, ha ők nem akarnak veled lenni, akkor nem is a barátaid.
2011. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

igen, már kezdek rájönni. :(

csak nagyon rossz az, amikor a barátom kérdezi, hogy na hívtak xy-ék? mentek este valahova? és a válaszom mindig az hogy nem hívtak, de mindegy is. Azért rossz egyedül lennem.. Nem akarok én semmi többet, csak hogy valakivel elhülyéskedjek hétvégén, vagy kimozduljak itthonról. Csak ez így nem jön össze. Itt tényleg senki mást nem ismerek, csak őket, és a barátom rokonainak egy részét. :(

2011. aug. 27. 13:12
 15/18 anonim válasza:
De neked hogy nincs saját baráti köröd? Mármint ez a társaság a pasid baráti köre, és a tied hol van?
2011. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Az én baráti köröm nagyon messze sajnos, tegnap este nagyon hiányoztak, főleg a legjobb barátom :( Ugyebár én a barátomhoz költöztem már egy jó ideje.
2011. aug. 27. 13:20
 17/18 anonim válasza:

Jaaa aha... így érthető.

Nem tudom mit mondhatnék, mert nagyon nehéz helyzet. Ugyebár mondanám azt hogy mikor hazajön a barátod beszéljétek meg közösen a haverokkal mi a helyzet, de az milyen már.. nem "tokmálhatod" magad rájuk, mert nagyon úgytűnik hogy nem nagyon kedvelnek, és csak a barátod miatt fogadtak be... persze ez csak az én véleményem.

Remélem megoldódik ez az ügy, mert tényleg kvára szar ebbe a helyzetben lenni...

2011. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

már arra is gondoltam, hogy én reagálom túl ezt az egészet.

Csak eddig meg minden rendben volt, szempillantás alatt változott meg minden.. :/

régebbi állításuk szerint azért szeretnek engem, mert hogy ha poénkodnak velem, én nem veszem magamra, és nem sértődök meg. ezt a barátnőmnek mondták amikor én nem voltam ott.

2011. aug. 27. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!