Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a zsidókat?!

Miért nem szeretik a zsidókat?!

Figyelt kérdés
Nekem nincs rossz tapasztalatom velük.
2011. febr. 4. 18:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Nekem sincs. Semmi bajom velük.
2011. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Addig örülj.
2011. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Miért, neked van, kedves 0%-os?
2011. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

75%-os vagyok :-)


Igen van,de most nem fejtem ki.

2011. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Azt hiszik, hogy az összes zsidó gazdag bankár, vagy médiaszemélyiség, akik összeesküdtek a zsidó világhatalom érdekében.
2011. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Nekem sincs rossz tapasztalatom velük. Sőt a város legtisztességesebb kereskedő zsidó.

Csak ma menő szidni őket.

2011. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%

Ez már hagyomány.

Onnan indult ki, hogy amikor a magyarok még jórészt földművesek voltak, a zsidók akkor is taníttatták a gyerekeiket. Ha pénz állt a házhoz, a magyar vett egy lovat vagy tehenet, a zsidó meg tanult.

Ezzel nem is volt semmi baj, mindaddig, amíg nem ütött be valami probléma, mondjuk aszály, árvíz vagy háború, ami elvitte a termést.

Merthogy akkor mit látott a magyar? hogy ő földönfutó lett, mert nem volt magja, amit elvessen, mert elpusztultak az állatai - a "büdös zsidó" meg fogta a cókmókját, három várossal vagy egy országgal arrébb költözött és folytatta az életét, ahol abbahagyta.


És ebből persze mit szűrt le a magyar nép? (meg egyébként mások is, ez nem országspecifikus) Még véletlen sem azt, hogy talán hosszú távon jobban jár, ha a gyerekét taníttatja. Hanem hogy a zsidók biztosan az ördöggel paktálnak, hiszen hogyhogy nem nyomorognak az árvíz után, mint ők??


Nagy vonalakban ez a dolog történeti háttere, ma már a világon semmi jelentősége nincs, hiszen már nem paraszti társadalomban élünk.

2011. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Van SZEMÉLYES rossz tapasztalatod Észak-Koreáról és az ottani kommunista diktatúráról? SZEMÉLYES tapasztalat?

Ennek ellenére szeretnél ott élni?


A bizonyíték nemléte nem a nemlét bizonyítéka.

2011. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Én például kedvelem a zsidókat. Nem értem miért kell őket szidni.

Tisztességes, sikeres emberek. Ha ezért szidják őket azoknak csak gratulálni tudok.

2011. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%

Sőt mi több, szentek és minden nemzsidó kérjen bocsánatot hogy egyáltalán levegőt vehet, mert mi csak söpredék vagyunk ehhez a szent zsidó fajhoz képest.....természetesen zsidó szervkereskedők, zsidó maffia és zsidó bűnösök nem léteznek, mivel a zsidó - mint szent nép - teljesen bűntelen, közöttük nincsenek bűnösök. Aki egy zsidót megüt, az magát az istent üti meg!

Minden más ember a Földön csak egy féreg, egy alávetett rabszolga, akinek kötelessége imádni és szolgálni a szent és tökéletes zsidó népet és fajt!

2011. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!