Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mindig a gyengék keménye...

Miért mindig a gyengék keményednek ugatnak?

Figyelt kérdés
az én sulimba mindig a legkisebb emberek pattognak hogy ők az utca gyerekek bezúznak bárkit bárhol bármikor csak szóljanak be nekik akibe tényleg van erő az meg kusba ül és hagyja hogy "baszogassák " semmibe vegyék ezt nem értem
2011. aug. 29. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nem is tudom mi lehet a valódi oka de az biztos hogy a kicsik sokat pattognak. multkor buli után cigányok el akarták venni a telom 6 éves kiscsávó fenyegetőzött de csak ugy hogy mögötte álltak még 4en nagyobbak meg 6évesnek cigi a szájában volt már keménynek hitte magát :S cinkesek az ilyen emberek
2011. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Két szó: kisebbségi komplexum
2011. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
multkor lekevertem egy ilyennek egy oltári nagy pokont utánna nem ugatott. ennyit érnek elsö voltam
2011. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"akibe tényleg van erő az meg kusba ül és hagyja hogy "baszogassák " semmibe vegyék ezt nem értem"


Nem feltétlenül gyáva, értelmes ember kerüli az erőszakot. Legalábbis egy bizonyos határig.

2011. aug. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A honvédségnél volt egy surranótársam, ritka "lapaj" volt, kb 65-ös karral, bent is gyúrt állandóan, de mindig bő ruhát hordott, mert nem mutogatni akarta magát, csak jól esett neki, hogy kigyúrt.

Egyszer kimentünk a kocsmába, belekötött néhány bányász a suttyóbbak közül, próbálta kb. 10-15 percig csitítani őket, aztán mikor megindultak korsóval, akkor az elsőnek lenyomott egy tárcsást, borult vele két asztaltársaság. Ennyi volt a bunyó.

2011. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Értelmes ember kerüli az erőszakot, plusz akiben van erő,az már látta milyen,ha használja is.

Én már nem vagyok iskolás, lassan 30 vagyok. 8 évig boxoltam,120 kg. vagyok. De ha a piros lámpánál kiszáll valaki, és elküld melegebb éghajlatra,inkább elnézést kérek tőle-mégha nem is tettem semmi rosszat-csak el szeretném kerülni a konfliktusokat.

Ilyenek a mai emberek, szeretik a "kihívásokat",acsarkodnak egymással, holott sok problémát ököl helyett egy mosoly is megoldana...

2011. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert neki így kell fenntartania a látszatot, hogy erős, mivel rajta nem látszik. Valahol megértem őket.
2011. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Softness ***** válasza:
mert kiebbsegi komplexusuk van, aki tenyleg valaki az nem akarja megmutatni senkinek, mert tisztaban van a sajat ertekeikkel.nekik viszont kell a visszaigazolas :D
2011. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
pofán kell azokat a kis csírákat vágni azt majd nem pattognak
2012. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!