Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az animékben aki megfázik,...

Az animékben aki megfázik, rögtön el is ájul, tényleg ennyire gyengék lennének a japánok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az animék többsége tele van rájátszással, de valamennyire mégis a valóságból merítkeznek.
2011. szept. 7. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:

I've seen enough hentai to know where this is going...


Tuti, hogy túlzás. A japánok tudtommal pont, hogy alig betegek.

2011. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is így tudtam, mert marhára egészséges kajákat esznek. De még azokban az animékben is, amik majdnemhogy realista szemléletet mutatnak, a megfázott személy minimum összeesik. Vagy lehet, hogy oltári nagy fordítási hiba.
2011. szept. 7. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Mi se tudunk kámehámézni, meg sziklákat átütni... pedig a Csillagharcosok is embereknek néznek ki és a földön élnek, ugyanúgy esznek, barátkoznak, dugnak, gyereket nevelnek, tvznek, edzenek....bláblábláblábálbábláb (Dragonball)
2011. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért csinálják így h valami történjen abban a részben amelyikben beteg. Am kicsit idegesítő pl.: Esőbe megy haza a suliból de ő már akkor hót lázas elájul, meg ilyenek de szinte minden animében ez van. Meg egy kicsit megfázik de neki ekkor már piros leszu az arca ... meg ilyenek.
2011. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Orange Spot, azt hitted, marha vicces, amit írtál, de ki kell ábrándítalak, hogy nem az.


Az utolsó válaszoló érti, mit írtam.

2011. szept. 7. 22:56
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Kedves kérdező, most aztán vérig sértettél :D ...Talán pont te nem érted a választ... próbáld meg ismét elolvasni, és most értelmezni is.. tudom hogy sokat kérek... csak próbáld meg..annyira csak nem vagy szellemi fogyatékos ::) Én neked szurkolok ..!
2011. szept. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, mi köze a válaszodnak a kérdésemhez? Mert egyedül az anime része stimmel.
2011. szept. 10. 11:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik válaszoló vagyok. Orange Spot én sem értem a válaszodat. Kifejtenéd bővebben?
2011. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!