Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek adnátok a kajátokból...

Kinek adnátok a kajátokból inkább? (Csak egy választás van. ) Egy csöves bácsinak vagy egy kóbor kutyának/macskának? Melyik érdemli meg szerintetek az ételt jobban és miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 19:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%
hát ha a csövesbácsinak tényleg a kaja kell, neki adnám, pontosan azért, mert az állat talál magának enni, esetleg az állatot hazavinném, elvinném menhelyre. de egy csöves bácsit ugye nem tudok menhelyre vinni. azaz tudok, csak semmi értelme. :D
2011. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
27%
Azért az elég érdekes, hogy itt mindenkinek van olyan sztorija, amikor a csöves visszadobta a kaját.. az a furcsa, hogy amikor én adtam kaját bárkinek, mindig örömmel fogadták, pedig volt olyan, hogy már félig bele is haraptam egy almába, de olyan boldog volt a bácsi, akinek odaadtam, mint egy óvodás kisgyerek karácsonykor.
2011. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
59%
egy csövesnek
2011. aug. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
59%
Tudjátok, ugye? Ma nekem, holnap neked...
2011. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
csakis az állatnak.
2011. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!