Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ember tud a kisugárzásán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember tud a kisugárzásán változtatni?

Figyelt kérdés

Tegnpa beszéltem egy barátommal( akivel régen összeakartam jönni)és azt mondta ő azért nem jött velem össze mert nem értett soha.Azt mondta egy kettősség van benne: nagyon gyerekes vagyok,és nagyon komoly tudok lenni.Néha 'úúgy'nézek rá hogy megbolondul és nem tud arra gondolni hogy én komoly kapcsolatot akarok,ezért csak megfektetne...De közben benne van,hogy nagyon kedvel és jókat tud nevetni velem.

Nagyon sok kapcsolatom azért ment tönkre,mert akiről azt képzeltem hogy komolyak a szándékai,a végén kiderült hogy nem!Tudom lazábban kéne felfognom,voltak pár hónapos kapcsolataim is de én már komolyat szeretnék!

És ezt a nézést már több embertől is hallotam,túl 'kihívóan'nézek állítólag,és túl szexuális a kisugárzásom.Szeretnék ezen változtatni hogy komolyan vegyenek,szerintetek hogy lehetne?


21/L.


2011. jún. 14. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel nem túl kihivó ruhákat,kicsit rejtsd el magad...ezzel talán :D De nem éri meg,hanem inkább olyan pasikat keress akit,ha megismersz nem azt nézi,hogy :"Mekkora a melled..és milyen alakod van,mennyire vagy sexi" Mert egy embernek ha kapcsolatban van szerintem nem ennek kell lennie az elsődlegesnek :)
2011. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez a kisugárzás olyan hülye kifejezés...sugározni te nem akarsz de ha mégis menj el japánba ahol ez a baleset történt az atomerőműben.

No de viccet félretéve ez belső dolog, hogy te néha gyerekes vagy néha pedig komoly. Ilyen vagy és kész, ezen persze változtathatsz azzal, hogy figyelsz magadra és ha tudod, hogy most valamit te úgy reagálnál le ahogy azt ő nem szeretné akkor nem teszed de persze kérdéses, hogy ez mennyire a természeted része, szóval ez csak egy kis szokás amin tudsz változtatni vagy ilyen vagy és maradsz is. Ez is persze attól függ, hogy ha valaki jön akibe nagyon beleszeretsz az vagy elfogad így vagy tudsz miatta változni.

2011. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem kell semmin sem változtatnod! Fiatal 21 éves csaj vagy, az lenne a csoda, ha évek óta komoly kapcsolatban élnél.


35/F

2011. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mivel olyan h kisugárzás nem létezik. Azok szokták ezt a szót sokat használni, akik nem akarják bevallani, h a külső számít nekik. Tehát elsősorban lányok, de mint a példa mutatja, fiúktól is van rá példa.
2011. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hát szerintem nem csak egy szokás sajnos...

mivel én eddig nem tudtam róla,és önkéntelenül csinálom(mármint a nézést stb:()

és tudom hogy fiatal vagyok még a kötelezettségekhez,de azért szeretnék egy komolyat is:)

2011. jún. 14. 12:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem az elkötelezettséghez vagy fiatal csak ez nem olyan pasi volt akinek ez bejött. Ha nem túl kirívó (szóval még egy barát számára is zavaró) dolog akkor nincs értelme rajta változtatni majd lesz valaki akinek ez bejön vagy akit te annyira szeretsz, hogy megváltozol.
2011. jún. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nagyon remélem hogy így lesz:)
2011. jún. 14. 13:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi gond, csak meg kell találd azt a srácot aki neked van kitalálva.Én is ilyen lányokat keresek, akik "komolyak".Megtalálod te is, legalábbis azt kivánom neked öszintén.
2011. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a kisugárzás két dologtól függhet.

1. Milyen feromonokat táplálsz a célszemély felé. Ha közömbös, akkor egyértelműen nem hat a kisugárzásra. Ha vonzódik hozzád ezen biológiai úton akkor egyértelmű, hogy jobban vonzódik majd hozzád.

2. A benső értékek és az auránk; bio energiánk Érzékelése. Például leül egy számomra ismeretlen ember a buszon, még ha fizikailag egyáltalán nem érzem (például nem ér hozzám, nem látom a szememmel, hogy leült mellém) akkor érzem, hogy milyen ember. Ha jónak érzem, akkor nyugodtan hozzám érhet, még kellemes is, hogy hozzám simul. Ha rossz, akkor taszító és ha hozzám ér akár a kabátja egy centije is, akkor már húzom el onnan a kezem. Vagy nem mindegy, hogy egy csaj az utcán mellettem lehajtott fejjel, lassacskán halad el, vagy mosolyogva, felfelé nézve határozott, női lépésekkel jár. Szóval látom a szemében, hogy itt él a jelenben, nem valahol messze jár a lelke.

17f

2011. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

15:51'es. nagyon szépen köszönöm! én is hasonló szépeket kívánok!:)

15:52'es.

Hu,hát én sose érteztem ilyesmit a buszon ülve senkivel:Dde érdekes amit írsz..ezek után,kiváncsi lennék ha én ülnék le melléd mit éreznél?!:D

2011. júl. 22. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!