Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fogalmam sincs mit érez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit érez, szerintetek?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt.Én (21) már családot szeretnék vele.Ő(26)kamionozik.3hetente jár haza,én most végeztem a sulival,megszivesebben már összeköltöztem volna vele,de miatta elmentem még egy két éves szakmát tanulni,h kamionozhasson,mert azt mondta,h addig gyűjt,h két év utnán legyen miből indulni.

Sztem neki ez csak időhúzás,nem is szeretne velem együtt élni,még meg sem kérte a kezem,hogyha felhozom a témát,akkor terel folyamatosan.

Szerintetek is félre lehetett volna tenni,míg az első szakmámat tanultam és amikor érettségiztem?

Úgy érzem,h csak elvesztem az éveimet,mert mintha el lenne kényeslmesedve mellettem.3 hét után haza jön,pl. felmentem elé Pestre és még egy ölelést sem kaptam.Ezt megkérdeztem tőle,és azt mondta,h fáradt,majd otthon akarta.Szerintetek?Én nagyon szeretem,csak nem tudom,h ő mit érez!

Kapcsolatunk elején még mondogatta,h velem szeretne élni,de mostmár semmi kb.1 éve.

Tegnap volt egy olyan mondata,h "most kezek megint beléd szeretni".Tavaly volt egy nagyobb veszekedésünk,de azon már túl vagyunk,legalábbis én.

Szerintetek most mi van? Köszi a választ!


2011. szept. 13. 20:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos egy gyűrű nem jelent semmit.Van aki évekig menyasszony,aztán szépen felbontják az eljegyzést.Szóval ne akarj azét eljegyzést,hogy majd minimum 2év után legyen belőle házasság.Eljegyzés után úgy a normális szerintem,ha már a következő nyáron megejtik az esküvőt.


Ha 1 hetet vagytok együtt egy hónapban,az nagyon kevés.

Mit csináltok az 1hét alatt?Mennyire minőségi az együtt eltöltött idő?Mert írtad,hogy egy ölelést sem kapsz.Akkor nincs semmi testiség?Gondolom a párod jól ki van merülve a 3hetes vezetéstől....


Én személy szerint nem tudnék elképzelni egy kapcsolatot,ahol csak 7napot vagytok együtt és a maradék 3 hétben bármi megtörténhet...Nem ijesztgetni akarlak!Azért végülis mégiscsak van valami ami miatt 5 évet kibírtál-lehúztál mellette...Ha valóban mellette képzeled el a jövőd,akkor még vársz vele 2évet,hátha tényleg lesz elég lovettája ahhoz, hogy lakást vegyen kettőtöknek...

Aztán vagy eleged lesz vagy nem.Ha nem lesz eleged,akkor is benne van a pakliban,hogy 2 év után majd ő szakít veled,te meg majd jó szomorú leszel és kezdhetsz újra neki totál tapasztalatlanul a párkeresésnek mondjuk 20on akárhány évesen.Mert gondolom ő volt az első barátod,ha még csak 16 voltál....Csak mondom,hogy akkor sem lennél elkésve semmivel...


Ha úgy érzed megér annyit,akkor tenni kell a kapcsolatotokért,és neki is azért,hogy abban az 1hétben amit együtt vagytok boldogok legyetek..

2011. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

még 1 hetet sincs itthon.3 hetet kint van,hazajön 2-3-4 napra,és utánna irány vissza.

Nagyon elegem van a munkájából.Csak sajnos senki nem hiszi el,mert azt monda mindenki,h ez munka,el kell vislenem.Mondtam neki,h belföldizzen,de ott tugye kevesebbt kapna.Azt meg,h rendesen dogozzon itthon,tom,h nem éri meg minimál bérért...

2011. szept. 13. 21:14
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Aki háromhét után nem öleli, ölelgeti, "szorongatja" meg a másikat, bocs hogy ezt mondom nem is hiányzott, nem vagy fontos már neki. Egy ember ha szereti a másikat, akármilyen fáradt, de még kötelességből is meg öleli. Én dobnám, hátha észhez tér, de legjobb lenne egy másik ember, egy új szerelem, új izgalom, a gyerekkori szerelmekből nem szokott semmi lenni. A kamionosok nagyon sokszor félre lépnek...
2011. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ne tervez gyereket egy olyan kapcsolatba ahol 3 hétig nem találkoztok és még csak nem is éltek együtt

és neked gondolom ő volt az első mert irtó fiatal vagy

szerintem csak kihasznál téged hiába vagytok 5 éve együtt ha csak néha talizok.

2011. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

én csak úgy vállalnék gyereket,hogyha abbahagyná a kamionozást.Ő ezt nem akarja abbahagyni,ezért mentem el még két évig tanulni,hogy hátha utánna már igen.

Ha minden igaz,akkor a héten vagy jöv héten hazajön,Felmek elé Pestre és kíváncsi leszek,h most,h fog nekem örülni....

2011. szept. 13. 21:23
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Kamionos... az alatt a 3 hét alatt ölelgetik, és "szeretgetik" annyian és annyiszor őt, hogy nincs ráutalva a te ölelésedre.

Ennyire nem lehetsz naív!

2011. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Egyértelműen szakítanod kellene, és nem a munkája miatt, hanem azért , mert nagyon úgy tűnik, h nem szeret igazán. Azt kell eldöntened, hogy keresel-e mást, aki tényleg szeret és boldog leszel, vagy vele maradsz, és egész életedben bizonytalanságban leszel. Szerinted elég, ha csak te szereted? Szerintem nem elég.
2011. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Leírásod alapján ez az ember nem szeret téged. Ki van égve.

Tudom, hogy a gyűrű nem minden, de aki 5 év után sem tudja, hogy az aktuális partnerével le tudja e élni az életét...attól túl sokat ne várj!

Szerintem ne pazarold el az éveid! Később bánkódva fogsz rájuk visszaemlékezni.

2011. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Azt mondta nekem,h nem lenne gusztusa azt a retkes,büdös cigányt meg....ni.Meg,h inkább magának elintézi,ha szüksége van rá...

Nagyon reménykedem ebben,h tényleg így is van!

2011. szept. 13. 21:34
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden k*rva retkes büdös c*gány. Hidd el, vannak olyan példányok, mint a plázacicák.

De neked persze, hogy azt mondja, hogy magának intézi. Hülye lesz bevallani az igazat. Meg ezek szerint tudja is, hogy úgyis elhiszed...

2011. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!