Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? ők jártak?...

Mi a véleményetek? ők jártak? és ez nem volt gerinctelenség, hogy nem mondta el? Ez lesokkolt

Figyelt kérdés

1 hónapja szakítottam a pasimmal, 1,5 évig voltunk együtt, mindketten tudtunk egymás exeiről... és mindig aztmondtaneki semmi rejtegetnivalója nincsen előttem, és 3 barátnője volt előttem. Folyton azzal győzködött, hogy ő igazat mondd, bízzak benne, szeret stb.

Erre most megtudom egy ismerősömtől, aki a volt paism haverja és tudja a jelszavát az msn webfiókjába, hogy a csaj küldött neki egy zenét mármint a volt pasimnak, egy Szatmári-Jucus számot, és azt irta, hogy "Ezt hallgatom, ez azért furi, mert ezt akkor hallgattam minden nap mikor összevesztünk"

Szóval jártak? Erről miért is nem mesélt anno nekem? itt a szám:

http://www.youtube.com/watch?v=72V2qty6uzU


Tudom a múlt, de engem ez valahogy lesokkolt, nesze neked őszinte szerelem, meg bizalom...meg őszinteség... kicsit a gyávaság jele ez szerintem


2011. febr. 25. 18:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

semmi többet nem irt a csaj... csak hogy ezt akkor hallgatta minden nap mikor nagyon összevesztek...

és esküszöm nektek minden nap átbeszéltük a multunkat amikor jártunk és erről a csajrol szó sem esett...

És számomra ez rossz érzés, hogy igért hogy nincs rejtegetnivalója, és látta hogy sírok mert nem bíztam benne, és féltem hogy hazudik...de belemondta a szemembe hogy csak 3 barátnője volt előttem és elis mondta kiaz a 3. és egyiksem ez a csaj volt...

egyszerűen hihetetlen,,,ez ugy nemis tudom... valahogy teljesen lesokkolt.

Tudom a múlt, de én ilyet nem csináltam vele, mindent őszintén elmondtam neki és sosem csaltam meg!

Ő meg tudta a félelmeimet és ezek szerint járt ezzel a csajjal? Sőt még anno a lány irt is a közös képünkhöz 1 közösségi oldalon és ÁLLITOLAG a pasim elküldte a **ba...

de ezt nemértem

SZERINTETEK?

2011. febr. 25. 18:59
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó barátok is lehettek...egyébként meg időpazarlás, amit csinálsz. Szakítottatok. Ne vedd elő újból és újból ezta témát, mert fájdalmasabb és nehezebb lesz lezárni.
2011. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"1 hónapja szakítottam a pasimmal"

"Tudom a múlt,"

"a volt paism haverja és tudja a jelszavát az msn webfiókjába,"----------te odafigyelsz miket írkálsz? se eleje se veleje.....szadomazohista vagy a sirdogál szenved a multon,,,,ez mire jó? Ja és belevájkálni mások magánügyeibe mert tudja a jelszavát ez meg igen csunya dolog. picilány nölj fel,és lesznek komolyabb problémáid is meglátod! jajj!

2011. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Abszlút nem a gyávaság jele, csak lehet hogy mást ért járás/barátnő latt mint te.


Nekem is volt több barátnőm, még a gimiben, és egyikre se emlékszek.

Sőt azokra se mindre akik az egyetemen voltak.


Azokat számolon én barátnőnek a multamban, akik SZÁMÍTOTTAK, most az hogy valakivel együtt voltam egy hónapig érzelmek nélkül, mert nem illettünk össze, az nekem nem barátnő meg járás, mert nem érdemes emlékezni rá.

Arra emlékszek akire érdemes, attól függetlenül hogy váltunk el.


lehet hogy a pasid is ilyen


25 F

2011. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Valami miatt nem úgy gondolt erre a lányra, mint ex. Lehet csak 1-2 hétig jártak, aztán rájöttek hogy nem szerelmesek, közben le sem feküdt vele, és később békében elváltak, talán kedves ismerősként maradt meg a fejében.. vagy valami.

Nekem is van két olyan 2 hónapos kapcsolatom is (illetve volt) amit nem titkolok, de nem mondanám azt, hogy jártunk, hiszen jóformán semmi nem történt, még csak igazán meg sem ismertük egymást.

Amúgy tényleg felesleges ezen agyalnod.. Főleg így szakítás után. Persze ha neked ez segít feldolgozni az egészet, akkor nyugodtan magyarázd bele, hogy alávaló, hazug szemétláda:) De szerintem túlzottan nagy jelentőséget tulajdonítasz egy apróságnak.

2011. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ilyenekt irogat neki a lány, h "fáj a hasam"

erre az exem "puszi a pocidra :$"

2011. febr. 25. 19:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor csak kínozd magad...
2011. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

én kínzom magam??

ezek szerint ennyire szeretett, hogy már talált mást???

Senki sem kérte hogy valljon nekem szerelmet minden nap...mégis megtette, ha 1hónap alatt tullépett rajtam akkor hazudott, h szeret

mert ezek szerint tulvan rajtam

2011. febr. 25. 19:29
 9/11 anonim ***** válasza:

Neked nem egyértelmű, hogy kínzid magad???


Szakítottatok, egy hónapja. Ahelyett, hogy minden kontaktot megszakítanál vele a felejtés és a gyógyulás érdekében, te ilyeneken húzod fel magad. Így csak magadnak ártasz. Vagy akkor minek szakítottatok??

2011. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom értelmezni a problémádat :S
2011. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!