Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinàljak 1 idegesitö...

Mit csinàljak 1 idegesitö vènemberrel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 16:18
1 2
 11/14 Cula21 válasza:
84%
fordítsd ellene a képességeit :D
2011. szept. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
bocsáss meg neki
2011. szept. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
32%

Az előttem szólók között néhányan említették, hogy talán nem csak a "vénemberben" van a hiba.


Nem tudom milyen idős lehetsz, és mennyire vagy intelligens...


Bár, ha az lennél, akkor nem itt kérnél tanácsot ilyen alpári stílusban, hanem végig gondolnád, hogy akármilyen rosszindulatú, tolernálnod kéne a megjegyzeésiet, vagy figyelmen kívül hagyni.


(Lelki szemem előtt megjelent egy amerikai filmbe illő idill: Takony, suhanc, csapni való tinédzser, aki a saját seggét nem tudja kitörölni a szülők nélkül és ezt szóvá teszi neki az öreg:D ) Valószínűleg rohadtul nem erről van szó....


Én azt tanácsolom, hogy fogd be a pofád és próbálj rájönni, hogy mégis mi az, ami idegesít benne...

HA nem sikerül, akkor ne őt, hanem magadat kösd fel:D

2011. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg vele beszélni, s mond el neki azt ami téged zavar. Talán eredményre lehet vele jutni..../vagy megharagzik és nagyívben kikerülitek egymást.....
2011. szept. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!