Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sokaknak miért nem mindegy...

Sokaknak miért nem mindegy hogy valaki homoszexuális?

Figyelt kérdés

Most lécci ne menjünk bele hogy mi okozza vagy stb stb, mert szerintem ez nem betegség, de erre ne térjünk ki ! köszi..

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤


Egyszerűen nem értem hogy egyes embereknek miért nem mindegy a másik (akár idegen) embernek a szexuális élete. Főleg hogy senkinek semmi köze hozzá.

Én ugyan nem vagyok homoszexuális, de van olyan ismerősöm aki az, nagyon rendes, kedves, a légynek sem tudna ártani erre az ilyen emberek miatt kell szégyenkeznie holott ezen semmi szégyelni való nincs szerintem. Egyszerűen ő ilyen és kész.



Jó, azokkal én sem értek egyet akik híresztelik magukról meg nagy dobra verik meg stb stb, azoknál még megértem, hogy kigúnyolják őket mert senki nem kíváncsi más szexuális életére ilyen téren. De aki nem hirdeni, rendes stb azt miért kell bántani? Mi köze van más embernek a másik szexuális életéhez?:\ szerintem semmi....


Ti mit gondoltok?


(bunkó, trágár megjegyzéseket nem kérek, semmi szükség rá !!!)


2011. szept. 4. 10:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
22%

> Kérdező, ilyen buta nem lehetsz.


De igen, sőt...

2011. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
70%
Hogy miért nem mindegy? Mert nem szeretem, ha a levesembe köpnek.
2011. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
87%
A levesedbe köpnek? Ezek szerint elszerette töled a párod egy meleg?!
2011. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Miért kell engem egyszerre lebutázni leostobázni? Azért mert meg mertem valamit kérdezni ami szerintem nem helyes?


Milyen érdekes azokat senki sem szidja, vagy csak nagyon kevesen aki alkoholista, veri a gyerekét, vagy kiteszi az utcára, stb. Az persze magánügy.....


De a kedves 72%-os ezt nem érti, ajánlom neki hogy pl menjen ki Bécsbe. Mennyivel toleránsabbak az emberek.


Én nem vagyok meleg, mint mondtam de akkor sem értem hogy miért okoz ez egy teljesen más , idegen embernek problémát hogy a 120. ember miért meleg.....

2011. szept. 4. 14:13
 25/29 anonim ***** válasza:
70%

Azért feltételeztük, hogy buta vagy, mert úgy nyilvánultál meg, mint egy butuska emberke. Felteszel egy kérdést, válaszolunk rá és nem fogod fel a válaszokat. A kérdésed alapján a homoszexuálisok a téma, így erről beszéltünk. Miből szűrted le, hogy többre tartjuk az alkoholistákat a homoszexuálisaknál? Nem vagy tiszta.


Bécs meg a kutyát nem érdekli, mert mi magyarok nem szeretnénk semmiféle liberális fertőt. Akinek az tetszik, az menjen a csodás nyugatra, de nekünk nem kell.


Nézd meg, íme a liberális fertő eredménye:


[link]


Kell nekünk ez? Nem.


Arról sajnos nem tehetek kérdező, hogy az egyszerű magyar mondatokat nem tudod értelmezni.

2011. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Hát most ne haragudj, de alja emberek mint a videóban meg stb mindenhol vannak....nemrég volt a híradóba is hogy néhány férfi nőket dolgoztatott prostituáltként...az dettó ugyan ez.


Én értem miket mondasz de te tisztára úgy beszélsz mintha más probléma a melegeken kívül nem lenne. És hogy valami irtózatosan nagy dolog lenne.

2011. szept. 4. 14:36
 27/29 anonim ***** válasza:
70%

Leírom lassabban.


Most a homoszexualitás volt a téma, így erről beszélek. Te ebből arra következtetsz, hogy számomra a világon ez az egyetlen probléma. Butaság, ne gondolj ilyeneket. Nem ez az egyetlen probléma, de most ERRŐL volt szó.


És igen, ez elég nagy probléma. Egyetlen esetben tűrhető meg, azt már többször leírtam, olvass vissza.

2011. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem az itt válaszolókra értem, de nagy általánosságban(mivel a kérdésben az áll, hogy sokaknak) az embereknek tényleg ez a "probléma" áll mindenek felett. Ez szúrja a szemét pl. a 160kg-os lánynak is, aki jó eséllyel nem fogja látni, ahogy a gyereke felnö. De kedves volt kolléganöm is úgy nyilatkozott, hogy utálja a melegeket(bár egyet sem ismer) és bár az öccse nyomorék és 18évesen járni sem tud, ha megváltoztathatná a dolgokat is inkább szülessen nyomoréknak a testvére, mint hogy meleg legyen.
2011. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
84%

Nekem mindegy, de minek is kell felvonulást csinálni? Tudják nagyon jól, hogy sokan elítélik őket, most miért kell szítani a dolgokat?


Nekem egész odáig semmi bajom a melegekkel, amíg egy lány nem akar velem kikezdeni. (Mert én is lány vagyok.)


Ami viszont nekem nagyon fura, az a yaoi képregények kultusza.

2011. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!