Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért kéne büszkének lennem...

Mért kéne büszkének lennem rá, hogy magyar vagyok?

Figyelt kérdés

Sokan mondják nekem, inkább legyek rá büszke, hogy magyar vagyok. Nos én igenis szégyenlem. Ilyenkor azzal szoktak jönni, hogy mi mindent találtak már fel magyarok. Én viszont erre azt mondom sok az okos magyar ez igaz egy pillanatig se kételkedem ebben. DE!!!! ez nem változtat azon a tényen, hogy két világháborút elvesztettünk. A mostani intézkedéseinken és politikáinkon röhög egész Európa. A minimálbérben Európában csak Románia és Bulgária van mögöttünk. ÉS!!! a legdurvább. A magyar az egyetlen nép amelyik annyit gyűlölködött saját magával. Bizonyítja ezt az, hogy sok költő régen megírta annyit viszálykodtunk magunkban ne magunkat utáljuk itt van a török. És akkor kérdem én. Erre legyek büszke?

szerintetek kinek van igaza nekem vagy akik máshogy gondolják?


2011. szept. 4. 15:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%
Arra legyél büszke, hogy az ország kritikán aluli vezetése ellenére még mindig itt vagyunk, a világ egyik legnehezebben megtanulható nyelvét beszéljük, a Kárpát-medencét, mint a világ legtökéletesebb hegyek által körülvett területét tudhatjuk a magunkénak, és mindannak ellenére, amin az ország a szörnyű vezetés miatt keresztülment, még mindig létezik olyan, hogy magyar kultúra.
2011. szept. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

Is-is.

Azért a magyar történelemben vannak olyan dolgok is, amikre büszkék lehetünk.

Másrészről manapság általában azok "büszkék a magyarságukra", akiknek az élete egy nagy csőd, és nincs semmi, amire büszkék lehetnének. Így jobb híján magukat áltatják ezzel. Ez pedig nem túl szimpatikus.

2011. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
ebben teljesen igazad csak azt látom máshol jobbak a lehetőségek
2011. szept. 4. 15:29
 4/25 anonim ***** válasza:
23%
Gondolom, hogy a bőröd jócskán barnább az átlagnál, ugye ?
2011. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem. Sőt pici rasszizmus is szorult belém.
2011. szept. 4. 15:40
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
Előző: gondolom te meg egy kicsit szélsőjobbos nagymagyar vagy, ugye? Miért is kéne büszkének lenni, azért, mert magyar vagyok? Nem az én érdemem... Arra lehetek büszke, ha valamit elérek az életben, mivel azt én csináltam. És nem, én sem vagyok cigány, ha erre céloztál az előbb.
2011. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem célzok semmire. Ha valamit gondolok kimondom nyíltan neked nyugodj meg
2011. szept. 4. 15:49
 8/25 anonim ***** válasza:
Ezt a magyar széthúzást is csak a liberális (na kik is azok?) történelemhamisítók találták ki. Ezeknek az áldozata lettek azok is, akik szégyenlik a magyarságukat. Ez volt a céljuk, hogy teljesen megtörjenek minket.
2011. szept. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Értem de akkor végülis legyek büszke vagy ne?
2011. szept. 4. 15:51
 10/25 anonim ***** válasza:

15:29


Manapság a nagyon sok magyarnak csőd az élete. Ennek oka a bankok, a multinacionális cégek és az évtizedek óta tartó idegen irányító (attól, hogy magyarul hazudnak, még nem magyarok). Elég szomorú, ha valaki nem szereti a hazáját.

2011. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!