Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért kéne büszkének lennem...

Mért kéne büszkének lennem rá, hogy magyar vagyok?

Figyelt kérdés

Sokan mondják nekem, inkább legyek rá büszke, hogy magyar vagyok. Nos én igenis szégyenlem. Ilyenkor azzal szoktak jönni, hogy mi mindent találtak már fel magyarok. Én viszont erre azt mondom sok az okos magyar ez igaz egy pillanatig se kételkedem ebben. DE!!!! ez nem változtat azon a tényen, hogy két világháborút elvesztettünk. A mostani intézkedéseinken és politikáinkon röhög egész Európa. A minimálbérben Európában csak Románia és Bulgária van mögöttünk. ÉS!!! a legdurvább. A magyar az egyetlen nép amelyik annyit gyűlölködött saját magával. Bizonyítja ezt az, hogy sok költő régen megírta annyit viszálykodtunk magunkban ne magunkat utáljuk itt van a török. És akkor kérdem én. Erre legyek büszke?

szerintetek kinek van igaza nekem vagy akik máshogy gondolják?


2011. szept. 4. 15:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Sok a duma.


"Nos én igenis szégyenlem."


Jó, szégyelljed, valld magad románnak, hajrá.


Amúgy tévedsz, mert a románoknak magasabb a reálbére, szóval lehet menni keletre.

2011. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Svájc Usa nem vesztett
2011. szept. 4. 20:31
 23/25 anonim ***** válasza:

Büszke vagyok arra, hogy:

-magyar vagyok és milyet honfoglaltunk, meg a Nagymagyarország

-nyert a magyar vízilabdacsapat egy nemzetközi versenyen,

szép volt fiúk, ez a MI győzelmünk

-nyert a kedvenc focicsapatom (láttád Béla hétvégén hogy lealázTUK a Barcát)

Na ezek a dolgok az olyan embereknek valók, akik saját magukra nem tudnak büszkék lenni.

2011. szept. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Na persze ez oda-vissza is érvényes, én legalábbis nem érzem személyes felelősségemnek, ha egy-egy politikus elb*sz valamit.
2011. szept. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

USA nem vesztett? Vietnámi háború? :)


Na Svájc tényleg nem vesztett, de azért, mert nekik egy igazi háborújuk volt, amikor megalakult, azon kívül még pár belső viszálykodás. Könnyű úgy nem veszteni háborút, ha nem is veszünk részt benne :D

2011. szept. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!