Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem félsz a sorozatgyilkosoktól?

Nem félsz a sorozatgyilkosoktól?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 19:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Konkrétan félni nem félek tőlük, de nem szeretném hogy meggyilkoljon egy. Szívesen megismerkednék egy sorozatgyilkossal, csak hát ki tudja nem akar-e megölni ugye.
2011. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Nem ő fél éntőlem!
2011. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Annak az esélye, hogy pont engem néz ki magának áldozatnak nem valami sok. Ha véletlen ez van megírva nekem akkor meg így jártam.
2011. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
az ilyenekbe pont az a félelmetes hogy BÁRKIT kinézhet!!! mindegy,hogy csúnya vagy,fogyatékos,szép,nagycsöcsű,lapos,feminim,maszkulin,meleg,bi,transzszexuális lehet hogy pont RÁD gerjed,és ami még szörnyűbb,hogy NEM LEHET kiszűrni őket,lehet,hogy vonzóak,nem feltétlen kell öreg,beteg emberekre gondolni!
2011. szept. 5. 19:49
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen bárki lehet sorozatgyilkos, olyan is akiről az égvilágon senki nem gondolná, de ennyi erővel félnem kellene az összes embertől akivel találkozok, mert mi van ha sorozatgyilkos?
2011. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hát igen,pont ez ami félelmetessé teszi:S én úgy félek:S
2011. szept. 5. 19:54
 8/17 hollófernyiges ***** válasza:
Túl sok hollywoodi sz*rt nézel.
2011. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyenek a szociopata emberek, de nem. A legtöbbjük csak kiforgat a pénzedből és átver, még köztük is nagyon kevés a sorozatgyilkos. És azt hiszem elég nagy és bizalmatlan kislány vagyok ahhoz, hogy nem ugrok minden idegennek.

Mellé szerintem elég önző gonolat is, hogy pont te vagy én legyünk olyan különlegesek, hogy kinézzen magának egy sorozatgyilkos.

Attól jobban félek, hogy mondjuk kirabolnak az utcán.

Ne nézz túl sok Gyilkos Elméket, jó?;)

2011. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A sorozatgyilkosok nem különleges embereket néznek ki, van olyan akinek az áldozataiban fel lehet fedezni valami tematikát, de olyan is aki teljesen random választ, szembemész vele az utcán, gondol egyet és ennyi.
2011. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!