Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem félsz a jövőtől?

Nem félsz a jövőtől?

Figyelt kérdés

én félek, h mit hoz, h vajon együtt maradunk-e a barátommal, h el tudom-e végezni a sulit,h lesz-e munkám, h képes vagyok-e a családalapításhoz, h nem követelek-e el vmit most a jelenben, ami miatt a jövőben nekem nagyon rossz lesz. Ti nem féltek? H csináljátok h "nem foglalkoztok vele?"

20L


2011. okt. 19. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Én inkább kiváncsi vagyok :) ! Szerintem nem rágodj túl sokat a jövőn mert a jelenben élsz és ragadj meg minden pillanatot :) !
2011. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A félelem magával vonzza a félelem tárgyát. Persze én is sokszor parázom, de azután az előző mondatra gondolva, abbahagyom.
2011. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen felesleges dolog félni a jövőtől, egyszer úgyis el fog jönni.
2011. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

De félek. Félek, hogy kirúgnak, hogy kidobnak az albiból, félek, hogy egyedül öregszem meg, és hasonlók...

De ez csak néha tör rám, akkor nagyon elkeseredek, de egyébként élem az életem, és próbálok arra koncentrálni, hogy ez ne így történjen.

Amiket leírtál, az mind-mind rajtad múlik! Már annyi embernek sikerült a világon, Neked miért ne sikerülne! :)

23L

2011. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
én diákként is féltem most is ..rettegek mit hoz a holnap állandóan azt próbálom kitalálni hogy lesz ha igy lesz ha nem igy lesz akkor mi lesz aa terv b terv c terv... most ott tartok hogy van egy 2 éves lányunk és ma bediliztem.. elegem lett a tervekből mától AHOGY ESIK UGY PUFFAL elven leszek.. te se görcsölj..
2011. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Néha tartok néha nem egy biztos, hogy egyszer megmurdelek ilyen egyszerű! Amúgy csak 2012-ig kell gondolkodni ilyesmin ;D
2011. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez a baj nagyon sok emberrel hogy a jövőben élnek, nem képesek elvonatkoztatni tőle. az életedben CSAKIS a jelenben csinálhatsz akármit is, a jövővel kár foglalkozni, úgysincs rá nagy befolyásod.
2011. okt. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi az h nincs a jövöre nagy befolyasunk?

De van, bocsi.

Ha a jelenre koncentralsz, meg tudod jobbitani a jövöt.

Amugy meg carpe diem :D

2011. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

van igen persze, de azt nem tudjuk meggátolni hogy pl. ne lőjön le munkábamenet egy pszichopata ember :D csak hogy életszerű példát hozzak.

nem tudunk mindent irányítani.

2011. okt. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs mitől félnem, pénzügyi gondjaim valószínűleg sosem lesznek szüleimnek hála, családot meg ilyesmit pedig nem szeretnék. Gyakorlatilag semmi nem érdekel abból, ami az embereket úgy általában foglalkoztatja.. Tehát én abszolút a jelenben élek, élvezem a mindennapjaimat.
2011. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!