Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rasszista profilja van egy...

Rasszista profilja van egy ismerősnek: visszajelölnéd Facebookon?

Figyelt kérdés

A régi munkatársaim közül mindenkivel bejelöltük egymást Facebookon, egyetlen fiú kivételével, akivel élőben semmi gondom nem volt, viszont a Facebook profilja botrányos. Tele van neonáci szövegekkel, otromba "cigányviccekkel", szidja a zsidókat, stb. Nem ilyennek ismertem.

Ráadásul a profilja teljesen publikus, és, hát nem nagyon szeretném, ha a barátaim azt látnák, hogy ilyen kontaktom van... Viszont, mint mondtam, alapvetően jóban voltam vele, de a profiljától most hányni tudnék, és nagyon megváltozott a véleményem róla. Most már több éve nem is találkoztunk, semmi kapcsolatot nem tartunk, valószínűleg soha többet nem fogom látni.

Ami hab a tortán, én maga is az egyik szidalmazott csoport tagja vagyok... Lehet, hogy ő ezt nem tudja?? Olyan gyerekes, és olyan hülyén jön ki ez az egész. Te mit tennél, visszajelölnéd?


2011. szept. 5. 20:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%

Dehogy jelölném vissza.

Még az unokatestvérem jelölését sem fogadtam el ugyanebből az okból.

2011. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%
Természetesen, hisz az ismerősöm, általában nem akadok fenn az emberek profilképén.
2011. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
52%
Kizárt! Nálam a rasszizmus, uszítás, általánosítás mind kizáró ok.
2011. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%
Én nem. Miért kéne visszajelölni?
2011. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
70%
Miért kellene mindenkit visszajelölnöd? Mondjuk kicsit kellemetlen mivel kolléga. Mi lenne ha visszajelölnéd, később meg kitörölnég, akkor már úgy sem venné észre.
2011. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
31%

Most akkor te melyik közé tartozol a zsidók vagy a cigányok közé? Csak érdekel?

Amúgy én nem jelölnék neki vissza már csak azért sem, mert elvileg rólad is írja azokat a dolgokat, ha nem személy szerint is...

Mindenesetre elég gyerekes!

2011. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2011. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
57%
Visszajelölném. Aki mások facebook ismerősei alapján ítél meg embereket, vessen magára, kedves kommentelők!
2011. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
62%

Ne jelöld vissza. Ne érezzék már ezek a szerencsétlen tévelygők azt, hogy normális a hozzáállásuk. (Sajnos lassan már senki sem akad fenn ezen Magyarországon...) Persze ettől még nem fog magába szállni, de legalább te nem látod a kiírásait, és nem idegeskedsz rajtuk.


Másrészt meg vissza is élhet az adataiddal. Felületes ismerősökkel nem érdemes olyasmit megosztani, ami nem tartozik rájuk. Tartsd meg az oldalt a barátaidnak és azoknak, akikkel tényleg kapcsolatot akarsz tartani.

2011. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
33%

Biztosan elege lett a cigánybűnözésből, az idegen gyarmatosításból, az idegen kormányból és abból, hogy ebben az országban mindenkinek több joga van, mint egy magyarnak. Abból, hogy a magyar tart el mindenféle jöttment népeket, miközben neki már lassan kenyérre sem futja. Napestig sorolhatnám.


Ha ezen okok miatt nem jelölöd vissza, akkor veled van a baj.

2011. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!