Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rasszista profilja van egy...

Rasszista profilja van egy ismerősnek: visszajelölnéd Facebookon?

Figyelt kérdés

A régi munkatársaim közül mindenkivel bejelöltük egymást Facebookon, egyetlen fiú kivételével, akivel élőben semmi gondom nem volt, viszont a Facebook profilja botrányos. Tele van neonáci szövegekkel, otromba "cigányviccekkel", szidja a zsidókat, stb. Nem ilyennek ismertem.

Ráadásul a profilja teljesen publikus, és, hát nem nagyon szeretném, ha a barátaim azt látnák, hogy ilyen kontaktom van... Viszont, mint mondtam, alapvetően jóban voltam vele, de a profiljától most hányni tudnék, és nagyon megváltozott a véleményem róla. Most már több éve nem is találkoztunk, semmi kapcsolatot nem tartunk, valószínűleg soha többet nem fogom látni.

Ami hab a tortán, én maga is az egyik szidalmazott csoport tagja vagyok... Lehet, hogy ő ezt nem tudja?? Olyan gyerekes, és olyan hülyén jön ki ez az egész. Te mit tennél, visszajelölnéd?


2011. szept. 5. 20:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
49%

8.45! Tessék, de használd a guglit egészséggel!

[link]

2011. szept. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
69%

Köszönöm!


Viszont neked ajánlanám ezt a dokumentumfilmet: http://www.youtube.com/watch?v=WpUQiYbhK_g

2011. szept. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, milyen a profilja, ismerem, tehát visszajelölöm.
2011. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

zsidó vagy? :D

amúgy szerintem is nem normális ha valaki ilyeneket ír...

b.szátok meg,attól hogy valaki vagy zsidó,vagy cigány,vagy akármi,attól még ugyanúgy ember!!

jah,vissza jelölném,és ki is írnám a falára hogy hülye bunkó

aztán tiltanám a retekbe

13l

2011. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
18:32 Semmi közöm a nézeteihez, amíg nekem nem árt, addig nincs okom őt bántani.
2011. szept. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

ja

de a kérdező is írta hogy ő is abba a szidalmazott csoportba tartozik ..

2011. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!