Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rasszista profilja van egy...

Rasszista profilja van egy ismerősnek: visszajelölnéd Facebookon?

Figyelt kérdés

A régi munkatársaim közül mindenkivel bejelöltük egymást Facebookon, egyetlen fiú kivételével, akivel élőben semmi gondom nem volt, viszont a Facebook profilja botrányos. Tele van neonáci szövegekkel, otromba "cigányviccekkel", szidja a zsidókat, stb. Nem ilyennek ismertem.

Ráadásul a profilja teljesen publikus, és, hát nem nagyon szeretném, ha a barátaim azt látnák, hogy ilyen kontaktom van... Viszont, mint mondtam, alapvetően jóban voltam vele, de a profiljától most hányni tudnék, és nagyon megváltozott a véleményem róla. Most már több éve nem is találkoztunk, semmi kapcsolatot nem tartunk, valószínűleg soha többet nem fogom látni.

Ami hab a tortán, én maga is az egyik szidalmazott csoport tagja vagyok... Lehet, hogy ő ezt nem tudja?? Olyan gyerekes, és olyan hülyén jön ki ez az egész. Te mit tennél, visszajelölnéd?


2011. szept. 5. 20:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
Így jár az, aki oda süllyed, hogy a Facebook-ot használ !!
2011. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%

Semmikeppen sem.

Ennel kisebb dolgok miatt is esett ki nalam valaki az ismerosem kozul. Tudod, madarat tollarol... Es nekem csak barataim vannak, csak azert, hogy a letszamot noveljem, nem vagyok hajlando minden hulyet megjeleniteni, mint kapcsolat.

2011. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
92%

Ha ismerős, visszajelölöm, az, hogy ő rasszista nem az én bűnöm, amit szégyellnem kellene.

De szerencsére nincs ilyen ismerősöm.

2011. szept. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
54%
Hihetetlen, hogy egyes embereket milyen hatalmas problémák érik az életben.. remélem nem fog sok álmatlan éjszakát okozni ez a krízis!
2011. szept. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak a miheztartás végett, te melyik szidalmazott csoport tagja vagy?
2011. szept. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
46%
Persze, én antifasisztát, antirasszistát stb. nem jelölnék vissza.
2011. szept. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
50%

Látod mennyire szánalmasan elkorcsosultak a társadalmi kapcsolataitok? Mennyire ismerted Te azt az embert? Semennyire! És ez téged jobban minősít, mint az a szerencsétlent, aki gyűlölködik.


(egy nemzeti érzelmű)

2011. szept. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
61%

Nem jelölném vissza! Sőt én az olyan ismerőseimet is régen kitöröltem , akiket előítélet mentesnek ismertem meg, de aztán szembesülnöm kellett vele, hogy a fb profilján pedig ilyeneket irkál ki...

Volt egy haverlány akivel pl jókat buliztunk párszor a főiskolán- ha táncolni, iszogatni mentünk persze, hogy nem a politikáról beszélgettünk vele! Aztán kiderült egy kiírásából , hogy elvakult roma gyűlölő, úgyhogy őt is törölte az ismerőseim közül nem beszéltünk azóta...

Volt egy másik haverom, ő pedig előttem istenítette a romaholokausztot (bennem is van romavér, csak lehet ezzel ő nincsen tisztában), vele is minden kapcsolatot megszakítottam...

2011. szept. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
64%
Romaholokauszt? Linkelnél egy forrást? Még életemben nem hallottam ilyesmiről.
2011. szept. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
64%
-nem. Valahogy még nem találkoztam olyan rasszistával, aki értelmes is lenne, ostoba embereket meg nem szokásom be- vagy visszajelölni. Meg amúgy sem égetném magam ilyen ismerőssel.
2011. szept. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!