Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy ötletet eladni...

Hogy lehet egy ötletet eladni egy cégnek?

Figyelt kérdés
Ha nekem van egy kreatív ötletem azt hogy lehet eladni egy cégnek, hogy megvalósítsa?
2011. szept. 24. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
beleszarsz egy mekisszatyorba lerakod az ajtójuk elé és meggyújtod a végét ha ez megvan eegy csávó biztos kijön a szagra... ekkor leöntöd a csókát benzinnel majd fel kell dugnod egy vibrátord a seggedbe
2011. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vibrátort* (mellnézést)
2011. szept. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos tanácsot! Látom százalékod alapján sok hasznos kommented nem volt. :)
2011. szept. 28. 08:53
 4/4 anonim válasza:
Attól függ milyen cég és valóban szuper ötlet-e..LEgalábbis annyira hogy vevők legyenek rá..Én marketingbe és reklámba vagyok és mgemondom őszintén ma már kevés egy jó ötlet ..sajnos ismerettség kell..nagyon nagy ismerettség ... Sajnos te kivülállóként nem szolhatsz bele a cég ügyeibe ha pedig ott dolgozol ne várj érte pénzt..
2011. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!