Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kikészülök az ilyen emberektől...

Kikészülök az ilyen emberektől! A kuka melől elviszi haza a játékot ami másnak nem kell! sir ri hogy igy nem tudom fizetni a lakást! Egyik naprol a másikra meg az apuka kimegy dolgozni és már a jövö hetet is elköltik! Vagy csak engem idegesit?

Figyelt kérdés
a gyerekének elmondása szerint alig tud kaját venni,aztán a férje kint kapott munkát külföldön,3 napja dolgozott ott kint mikor a feleség már arrol beszélt hogy megyek veszek a gyereknek 6000ft-ért cipőt,meg ugy hozatom már az ebédet,meg 40ezres tolokát veszek!kiráz a hideg az ilyen emberektől
2011. szept. 24. 13:19
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
én mellette álltam segitettem!
2011. szept. 24. 13:36
 22/33 anonim ***** válasza:
83%
Mi idegesít benne? Eddig nehéz volt a helyzetük,most könnyebb. A 6000-es cipőnem drága, hanem normál. Ebédet hozatni sem drága, nem drágább,mintha te főzöl. A tolóka meg nem tudom mi. Nem azt mondta,hogy 2 lexust vesznek
2011. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
Engem is sokmindentől kiráz a hideg, mégsem jövök fel a gyk-ra panaszkodni meg stb... Szerintem sem helyes ha szórja valaki a pénzt, de amíg mondjuk nem tőled kérnek kölcsön, mert elverték a pénzüket addig nem értem, miért kell velük foglalkozni...
2011. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
6000ft os cipő nem drága!ha nekem nem lenne pénzem akkor biztosan nem vennék 6000ft-ért!jó lenne akkor a kinai is!
2011. szept. 24. 13:38
 25/33 anonim ***** válasza:
79%

Ha ennyi ideig nelkuloztek,akkor valoszinu egy csomo mindenre szukseguk van.

Gondolom tervezget az asszonyka ,hogy mit vegyenek meg eloszor a cipot vagy a tolokat.

Azonban ha belegondolsz ok kijutottak ki tudja minek az aran.

Eleinte tobbet fognak kolteni mint Te,ahhoz,hogy utolerjek magukat.

Te viszont csak annyit fogsz latni mar megint kolt,mar megint kolt es meg kolteni akar erre-arra.

A kovetkezo azonban lehet,hogy Te leszel aki hazaviszi a jatekot a kuka mellol,mert nincs munkaja.

Te ki fogsz jutni dolgozni latszolag penz nelkul?Ugy ahogy azt ok csinaltak?

Te azt lattad,hogy viszik haza az kuka mellol a jatekot,kozben ok fillert-fillerre pakolva kijutattak a

csaladfot kulfoldre melozni.

Ehhez min 200.000ft kellett ha nem tobb.

Munka nelkul ezt az oszeget Te ossze tudod kuporgatni?

Latod ezert kellett haza vinni a kuka mellol a jatekot a gyereknek,mert baromi dragak erre mar nem futotta a penzukbol.

2011. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem mi bajod van, nem hülyeségre szórja el a pénzt, hanem nyilván olyanra, amire szükség van.

Nemhogy örülnél neki , hogy végre egyenesbe jöhetnek.

2011. szept. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
örülnék is ha nem dicsekedve mondaná!!de igaz szorja csak
2011. szept. 24. 13:41
 28/33 anonim ***** válasza:
84%
Tipikus magyar vagy.
2011. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Örül neki, lehet, hogy csak te érzed dicsekvésnek.Tudod milyen lehetett neki, persze, hogy most egy csodaként éli meg.
2011. szept. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ő is dicsekvésnek vehette előtte, hogy te meg tudsz venni dolgokat, amit ő nem.
2011. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!