Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális az ilyen ember?

Normális az ilyen ember?

Figyelt kérdés
Szobatársam megtudta,hogy a kezelőorvosunk zsidó.Mióta megtudta,azóta megőrült,hogy hogy lehet ilyen emberre betegeket bízni,ki kéne rűgni innen ezt a kuruzslót-ezt mondta,meg hogy neki ne zsidó orvosokat küldjenek.A doki tiszta jófej,szakmailag,is nagyon jó.
2011. szept. 25. 11:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rugdosnám meg, csak mondanám visitnél a dokinak, hogy a kedves szobatársam orvost szeretne váltani, de az érveit majd kifejti saját maga. És udvariasan átadnám a szót neki. Valószinüleg vörös fejjel ülne ott és nem szólna eg szót sem. Esetleg dünnyögné: dehogy is,mindennel meg vagyok elégedve.

És valószínüleg nem szólna hozzád többet.De lehet,hogy azt nem is bánnád.

2011. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Hailey13 ***** válasza:
nem vagyok egy nagy zsidóimádó, de elég képmutató dolog, hogy csak azután akad ki hogy megtudta. ha meg meggyógyította, sőt: megmentette az életét, végképp nem értem.
2011. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A szobatársad a jobbikos média intenzív néphülyítésének újabb szerencsétlen áldozata. A butaság sajnos fertőz.
2011. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

<covenant>


Ne keverd már ide a Jobbikot, semmi köze nincs hozzá. Nem értem minek kell itt gyűlöletet kelteni (érdekes, mindig a radikálisok kezdik, nem? :-). A gyerek egyszerűen nem normális, ennyi.

2011. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Helyesbítenék, nem zsidóellenes, hanem inkább cionista ellenes, és hisztéria helyett jogos felháborodás. A normális zsidókkal senkinek semmi baja, ahogy a normális cigányokkal sincs (csak a balliberális média mondogatja az ellenkezőjét, meg az általa elbutított élőholtak tömege). Viszont nem vitatkozom, nem erről szól a kérdés, csak te keverted ide a politikát, hogy mocskolhass egy pártot. Szégyenletes.
2011. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kimoderálták azt, amire válaszoltam. Így értelmetlen, azaz szerintem törölhető. Valaki jelentse be legyen szíves. Elnézést és köszönöm!
2011. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Kimoderálták azt, amire válaszoltam."


Csak tudnám, hogy két google linkgyűjteményben mi volt az, ami a moderálási irányelveket sértette. Örülnék, ha egy modi felvilágosítana erről, mert számomra a moderálás egyre inkább ötletszerűnek, illetve "közkívánatra" történőnek tűnik.

2011. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem a kérdésre válaszoltál, provokáltál és el akartad terelni témát. Viszont már eleget romboltunk itt, kérlek jelents be a legutóbbi 3 válaszomat (ezzel bezárólag).
2011. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kedves 11.27es!

Te is bölcs maradtál volna ha nem szólsz be az elsőnek.De biztos jobban érzed magad hogy leszóltad.Nem baj ynugottan csináld.Ő legalább adott választ.Te meg csak leszólni tudsz.


Nem tudom hogy normális dolog e hogy a szobatársad így viselkedik,de hálásnak kéne lennie...

Attól még hogy zsidó lehet rendes is.

2011. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha nem akarjátok, hogy töröljék a válaszaitok, akkor legyen benne nőgyűlölet, azokat a kérdéseket/válaszokat valahogy sose törlik...
2011. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!