Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kamaszlányok! Ti elvárjátok a...

Kamaszlányok! Ti elvárjátok a legjobb barátnőtöktől, hogy elmondja, ha van valakije?

Figyelt kérdés
Jogosan érzem kicsit megbántva magam, amiért a legjobb barátnőm csak most (a lelki állapota miatt, ritkán látja a fiút) mondta el? Pedig előtte már beszéltünk ilyenről és kérdeztem is, de nem válaszolt. Kicsit úgy érzem most (hogy tudom, van barátja), hogy én csak a második lehetek nála, mert a kedvese "minden gondolatát kitölti". Nagyon rossz érzés, nekem nincs fiúm és ez a barátnőm nagyon sokat jelent számomra.
2011. szept. 27. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán bizonytalan volt, új volt neki az egész, nem volt biztos magában.
2011. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy én is örülnék neki, ha az elsők között tudnám meg

/előző/14L

2011. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Egy részben egyett értek veled, viszont úgy gondolom, ha a legjobb barátnő elakarja mondani akkor elmondja, nem kell azt erőltetni, hisz lehet megvolt az oka amiért nem mondta el egyből.

Ne félj nem vagy második hisz egy legjobb barátnőt senki de, senki nem pótolhat :) Még egy pasi sem, hisz ő a pasija és nem a legjobb barátnője és e kettő között van küllönbség :)

Fel a fejjel!!

2011. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
csak azoktól az emberektől várom el akinek én is elmondanám.
2011. szept. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom el,ez a dolog nálunk így természetes,hogy ha hajnal 4-kor jönnek össze akkor utána egyből felhív,hogy én tudjam meg először és fordítva is így van,de semmiképp sem várjuk el egymástól:)
2011. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 :) :) :) ***** válasza:
100%
Igen.Bár lehet én is nehezen mondanám elneki mert elég félénk vagyok és nekem az nagyon uj helyzet lenne..bár még nem volt :(
2011. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a biztatást. Csak kicsit fájt, mert szerintem nem 2 napja vannak együtt és egyetlen szót sem szólt róla, pedig még kérdeztem is.
2011. szept. 28. 17:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Ő is legjobb barátnak tart téged? Nem mindegy. Van egy lány aki a legjobb barátjának tekint engem. Én viszont őt nem. Ergo ő elmond mindent nekem, de én nem mondok el neki semmit.

/L

2011. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta nekem, hogy közelebb állok hozzá, mint a többi barátnője.
2011. okt. 2. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!