Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmenjek az osztálytalálkozóra?

Elmenjek az osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva lesz a gimnáziumos osztálytalálkozónk, mostanra sikerült leszervezni. Alapjába véve legtöbb emberrel jól elvoltam, de akadt kettő, akik állandóan a véremet szívták. Mivel nem volt "pasim" elterjesztették rólam, hogy leszbikus vagyok, meg más baromságokat is, és ez elkísért egyetemi éveim alatt is-mikor már több éves hetero párkapcsolatom volt-,mert ott is voltak haverjaik.


Az egyikük egy alkholista, nagyképű srác, közösségi oldalon is beszólt, a találkozót szervező csoportban. Én nem reagáltam rá, abban a hiszemben voltam, hogy az emberek változhatnak, de úgy látszik nem.


Ti elmennétek?


válaszokat előre is köszi!


2011. szept. 29. 07:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én elmennék. Egyrészt azért, mert mint mondtad, vannak, akik csak ezért utaznak haza külföldről; valamint biztos, hogy vannak, akikkel jó lesz eldumálgatni. Másrészt meg mutasd meg a nagyképű piásnak, hogy mennyivel különb vagy nála.
2011. szept. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha akarsz elmehetsz megpróbálhatod "beoltani" őket, de ettől független, ahogy olvasom, nem változtak semmit, és a ilyeneknek mindig feljebb áll, szóval nem lehet lecsapni őket sehogy sem.

Tudom, mert volt egy ilyen évfolyamtársam, sok év után egy suliba és osztályba kerültünk újra és ugyanolyan görény alak, pedig eltelt 4-5 év is.

2011. szept. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék és nem szólnék hozzájuk, max. akkor ha hozzám szólnának. Legyél kedves..mert akkor hülyén jön ki, hogy ő meg baszogat. Nekem ez a taktikám és általában bejön.
2011. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!