Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nézi le minden ember az...

Miért nézi le minden ember az osztályokat az utcán, BKV-n?

Figyelt kérdés

ha az osztállyal megyünk valahová mindig minden ember nagyot sóhajt meg forgatja a szemeit hogy már megint egy osztály meg az aluljáróban hallom hogy mondják hogy" Mi van osztálykiránduláson vannak? Chhh.."

meg mindenki olyan undorral néz mintha fertőzöttek lennénk.


2011. szept. 29. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően minden ember utálja a tömeget, gondolom ez az alapja. Meg van ez a "mai fiatalok" szindróma, ami rátesz még egy lapáttal. Pl. a múltkor a húgom osztályát kísértem osztálykirándulásra, ahol is szerettünk volna csoportos jeggyel együtt bemenni egy múzeumba, de pár türelmetlen (és nem mellékesen ittas) öregember befurakodott közénk, majd mondogatta: "ccc, ezek a mai fiatalok nem tisztelik az idősebbet". Én pedig udvariasan felvilágosítottam őket, hogy mi előbb ott voltunk, és nem kellene bunkózni.
2011. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert mindig hangoskodnak, kiabálnak, nevetgélnek, nem lehet elférni tőlük és tiszteletlenek. Hát ezért. (persze van kivétel). De tény, hogy ettől függetlenül az emberek szeretik a gyerekeket, ne vedd hát rossz néven!
2011. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha tényleg ordenáré nagy zajt csapnak, káromkodnak, stb, én is forgatom a szemem. De egyébként mindig visszagondolok, hogy amikor mi voltunk, mekkora buli volt, szóval én általában mosolygok:)
2011. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de én kicsit gáz viselkedésre gondolok pl. együtt mondani a bemondóval hogy mi a következő megálló meg h az ajtók záródnak, meg a fogódzkodón húzogatni magunkat fel-le..
2011. szept. 30. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!