Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi véleményed az ilyen emberek...

Mi véleményed az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

Most kezdtem az egyetemet.Egy régi barátnőmmel vagyunk egy szobában.Nagyon durva lakótársakat kaptunk.A fürdőszobában koszt hagynak maguk után,minden nap szőrrel,hajjal van tele a mosdó.Zuhanyozás után nem törlik fel a vizet maguk után,a wc-t egy hét alatt elcsszték.Éjjel a szomszéd szobában lakó srác tök hangosan telefonál,filmet néz...kedves lakótársaink nem járnak be a tanításra,délben felkelnek,este balhéznak,ajtót csapkodnak,kiabálnak.Teljesen új épületben lakunk,attól tartunk hogy a lakótársaink minden heteken belül tönkre fognak tenni,mert semmire se tudnak vigyázni.

Minap füztünk,és az egyik srác belekotort a kajánkba.


2011. szept. 30. 19:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

jó genyák már hallod :O


dobd ki őket a p.csába

2011. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
más egyetem
2011. szept. 30. 19:26
 13/17 anonim ***** válasza:
Nehogy már szaktól függjön:/ Én is mgre járok, mégis le tudom húzni a wc-t magam után stb. Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Ha tényleg durva, szólj a főbérlőnek, ha tudtok akkor pedig keressetek másik albérletet. Erre jobb megoldás nincs. Azért szokatlan hogy lányok fiúkkal vannak egy albérletben:S Általában lányok a lányokkal szeretnek együtt lakni, pont a fent említett problémák miatt (persze ha csak nem ismerősök vagy párok stb.):) Ha más nem, jövőre sok tapasztalattal kerestek albérletet és albérlőtársat. Esetleg próbáljátok meg megbeszélni velük. Ez a délben kelős, bulizós dolgot pedig szokjátok meg, ez van és lesz is valószínűleg:)
2011. szept. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Írj egy listát arról mit tesznek tönkre és hogy mennyibe kerül. Ha nem tudsz tanulni akkor a pótvizsga árát és az évismétlés és lakbért is kiszámlázhatod.

Utálom az ilyen embereket. Viszont te is csak panaszkodni tudsz mindig lesz ember akit utálhatsz, az ilyen kis genyók mindig megteszik veled ezt mert hagyod magad. Hagy őket ott a francba ennyit nem ér hogy tönkre tegyed magad és a cuccaidat. Panaszkodsz ahelyett hogy cselekednél az ilyeneket nem lehet megnevelni.

2011. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
20%

Mezőgazdaságira járnak nem csoda ,hogy nem húzzák le a wc-t, mert nem láttak még olyat.

Náluk a tanyán az istállóba szarnak.

2011. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

KE-ÁTK?


Beszélni kell velük, hogy ez így nem megy, kicsit tegyenek ők is a normális együttélésért, és ebbe a takarítás is beletartozik.

2011. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mezőgazdaságira járnak nem csoda ,hogy nem húzzák le a wc-t, mert nem láttak még olyat.

Náluk a tanyán az istállóba szarnak."


Én is mezőgazdaságira járok (mint már írtam is) és képzeld el, le tudom húzni a wc-t. A tanyán lehet hogy pottyantós van némelyiknél, de az istállóban biztos nem csinálják, ugyanis a legtöbb ilyen helyen komolyabban figyelnek erre:/ Az ilyen kis seggdugaszok, fennhordom az orrom rájuk mert ők csak tanyán laknak meg stb emberek miatt nem vállalják fel sokan a hogy ezzel foglalkoznak. Szerintem meglepődnél némelyiken hogy mekkora rend van náluk és tisztaság. Most ő kifogott 2 hülye gyereket, így járt, nagy kislány már, majd megoldja.. Egyébként egyik csoporttársam (szintén mezőgazdaságis) a műszakis lakótársaival járt így, szóval nehogy már ettől függjön:/ Biztos másabb gondolkodás kell nekik mint a jogosoknak (pl) de enni te is szeretnél még holnap, nem? Na azt lehet ők termelték meg? Na holnaptól ne egyél semmit!

2011. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!