Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha valaki...

Miért baj az, ha valaki úgymond naiv álomvilágban él? Miért nem tudják elviselni az emberek?

Figyelt kérdés
Egy nagyon intelligens emberről van szó, de emiatt, hogy ilyen, sokat butának, és semmirekellőnek tartják. Úgymond lenézik. Tisztában van ő is mindennel, nagyon is, talán még jobban, még jobban mint akik lenézik őt, de sose szokott veszekedni, meg már a véleményét sem mondja el általában, mert azt mondja úgyis mindegy, mindenki azt hisz amit akar, ő senkit sem akar meggyőzni, ő elfogadja a másikat. Mégis borasztóan naiv, és kedves, sohasem idegeskedik, mindig lelkesítő vele beszélgetni. Én nagyon kedvelem, és nem értem ez az embereket miért zavarja ennyire. Mióta megismertem rengeteget fejlődött a lelkivilágom, nekem is átadott egy kicsit a pozitivitásából. Annyi hogy az élete látszólag tényleg a semmi felé tart, mert ő tényleg ..olyan fura, nem az általános dolgok érdeklik. És tudja ő is, hogy ebből nem lehet megélni, tisztában van vele. Szerintetek miért nem bírják elviselni az emberek?
2011. okt. 2. 10:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
13:50, Az, hogy csendes önmagában kevés indok. Ahogy írtam, „...a csendes embereket előbb nem veszik észre, minthogy rászálljanak. Ha rászállnak, az azt feltételezi, hogy sebezhető(nek látják), ezért jó őt szekálni.” Pl. én is mindig csendes voltam, mégsem szálltak rám.
2011. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
mert irigyek, hogy ő más, és ezt nem fél kimutatni, vagy kimondani, mert neki más álmai vannak, és a többi le se tudja képzelni, hogy másképpen is lehet éni mint ők. Egyébként tesz is valamit az álmai eléréséért vagy csak beszél róla? Mert ha csak beszéli akkor fontos, hogy támogasd a megvalósításában.
2011. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát többet beszél mint tesz, de tesz is, persze, csak lassan halad, mert mindig akadályokba ütközik :)
2011. okt. 2. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!