Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem bírja sok ember...

Miért nem bírja sok ember elviselni, ha veszt?

Figyelt kérdés
Épp előbb voltam egyik haveromnál, mondta menjek át játszani. Játszottunk, de már az elejétől nyafogott, hogy én jobban állok, stb. A végére meg már tiszta ideges volt, mindenféle kifogásokat gyártott miért veszt. Engem mindig is idegesített az ilyen, nem értem miért kell ennyire felturbózni, ez csak játék, ennyit nem ér. A végén mégis én vesztettem, és teljesen kikelt magából, őrjöngött. Igazából nem ez az első alkalom, hogy ilyet tapasztalok, ezért is nem szeretek játszani szinte semmit, mert mindig ez lesz a végén. A fociban és egyéb csapatjátékokban szintén ez megy.
2011. jún. 16. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:
veszít*
2011. jún. 16. 19:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, hát nem értem én sem, de vannak olyan emberek, akik nem tudják elviselni, ha vesztenek. Ez van, én magam elég jól bírom bizonyos esetekben, viszont engem is zavar. Az éppen aktuális depis vagy jobb kedvemtől is függ, hogyan viszonyulok a vesztéshez.
2011. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem egyáltalán nem szokott zavarni, ha vesztek valami jelentéktelen dologban, mert nem érdekel, de amikor látom, hogy mások ennyire ellenszenvessé válnak ettől az egésztől, akkor szívesen bevernék nekik egyet.
2011. jún. 16. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert csak a győztes győz, és jó érzés jobbnak lenni.

De hogy egy játékban, aminek tétje sincs, azt én sem értem.

2011. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezért van annyi cheater online fpsekben is. ha már ő nem tud jó lenni, elcseszi más játékát is.
2011. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!