Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hülye vagyok, hogy ez irritál?

Hülye vagyok, hogy ez irritál?

Figyelt kérdés

Engem idegesít, ha tömegközlekedési eszközön csókolózik, taperolja egymást egy pár.

minap álltam a buszon, sarokban, szorosan mellém állt egy tini pár, cuppogva csókolóztak, de egyfolytában, közben simogatták egymást, és uyge néha hozzám ért a kis kezük.

Én el kezdtem rájuk vigyorogva bámulni, erre abbahagyták, és sértődötten beszélgettek a suliról, de közben tovább taperolták egymást...teljesen a sarokba szorítottak, amikor le kellett szállnom, szinte fellöktem őket a táskámmal, erre valami majomságot beszóltak.

Van barátom, és mi soha nem csináljuk ezt tömegben, sőt társaságban sem.


Prűd vagyok? Vagy mi a baj velem, hogy ez zavar?


21/L


2011. okt. 6. 22:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, legfeljebb csak azért, mert nem tudok hovanézni, egyébként neveletlenség.
2011. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyesmi direkt a külvilágnak szól. A fiúnak nyilván az a célja vele, hogy megmutassa íme, milyen fasza gyerek ő. Hogy a lánynak mi a célja, azt nem tudom, lehet, hogy egyszerűen csak nem kapott az édesanyjától semmi útmutatást a társadalmi érintkezési szabályokról, illemről, jómodorról.
2011. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Na,te pont olyan vagy,mint én..dettó. Engem is irritál..undorodom is tőle, nem vagyok kíváncsi más ilyen dolgaira..és szerintem sem tömegben kellene ezeket csinálni..engem ezért prűdnek neveztek,de pont lesz.arom..nem tudják milyen vagyok 4 fal között..:D De nyugtasson meg,hogy nem vagy egyedül a hozzáállásoddal. Amúgy is úgy vettem észre,hogy ilyet a tizenévesek csinálnak,meg mifelénk a cigók..tehát ez is mutat valamit..:))

23/L

2011. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem is rettentően zavar... nekem is van párom, de nem szoktunk ilyeneket csinálni, mivel az is zavarna... maximum egy rövid csók fér bele, rövid simogatás nem intim helyeken (tehát mell, fenék, ne adj isten nemi szervek nem férnek bele...) belefér, más nem. Megpersze átkarolás, vagy kézfogás haladás közben, ez sem zavar. Minden másra ott a háló.
2011. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%
Arra nem gondolsz, hogy sokan kb. csak addig találkoznak, amíg tömegközelekednek?
2011. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Akkor menjenek haza vagy akárhová egy órával később, és a fennmaradó időt töltsék egy eldugott park eldugott részén... de ne kelljen végignéznem fél szemmel sem az ilyet.
2011. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
Miért mit csinálsz? :D:D
2011. okt. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 hónapig csak és kizárólag tömegközlekedve találkoznék a párommal, akkor sem csinálnánk hasonlókat... mindig megoldható, hogy picit kettesben legyünk, ez tizenéveek esetén is megoldható.
2011. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
Fú, engem az zavar nagyon, amikor másfél órát utazok egy másik városba a sulimba és pont kifogom, hogy egy ilyen pár mögém ül. Egész úton a cuppogást kellett hallgatni (távol álljon tőlem, hogy más boldogságát leszidjam), de időnként tényleg nagyon irritáló tud lenni, főleg egy-egy hosszú úton , szinte percenként ilyen hangok :/
2011. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%
Csatlakozz 3.nak
2011. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!