Normális ez az ember?

Figyelt kérdés
Kint drótoz valamit a szakadó fagyos esőben a 8 fokban, mindezt pólóban!
2011. okt. 9. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fázik.

Van ilyen ember.

Barátom is ilyen.

Ő a melegben van rosszul.

2011. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Jaj de bírom, amikor a lgkisebb semmiségeken akadnak ki emberek... mi közöd hozzá, miért fáj neked ennyire, hogy mindenképp fel kellett ide jönnöd, és kiírni? Ne foglalkozz vele, ettől még lehet normális...
2011. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vidd be száradni, vagy adj rá egy kabátot.
2011. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy ő nem fázik ilyen időben, nem jelenti azt, hogy ne lenne normális... Van, aki jól tűri a hideget és az esőt. Ez azonban nem jelent semmiféle testi vagy szellemi problémát.
2011. okt. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de az is lehet,hoyg nagyon sürgős drótoznivalója van,és nem ért rá esőkabátot felvenni.
2011. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen bosszant, képzeld el. Kiakaszt, hogy nem fázik, én meg majd meg fagyok...:) Na mindegy. Ha nem kap tüdőgyulladást, az csoda lenne.
2011. okt. 10. 03:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Ha megfogják a kezemet győznek csodálkozni, hogy milyen forró. Még télen is a mínuszokban sütnek a kezeim. És én is rövidujjú póloban megyek ki, amikor mások kabátban is megfagynak. És még nem voltam náthás csak 3szor.
2013. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!