Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan barátnőtök, aki nem...

Van olyan barátnőtök, aki nem szeret telefonálni, ezért csak leveleztek?

Figyelt kérdés

Régen egy osztályba jártunk, mindent megbeszéltünk.

Most is sok mindent, de messze kerültünk egymástól és csak levelezünk. Én szeretnék néha telefonálni vele, de nem akar. Pedig néha jó lenne csak úgy beszélgetni vagy ha valami örömöm vagy bánatom van, megosztani vele egyből.

Vagy már nem is vagyunk igazi barátnők, ha csak hébe-hóba levelezünk és váratlanul nem tudunk beszélni vagy ha valami nagyobb jó vagy rossz történik?


2009. ápr. 30. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig is utáltam telefonon beszélni.Irtózom a hosszas beszélgetésektől telefonon mind a mai napig.Vagy személyesen, ha évente egyszer, akkor egyszer, vagy levél, ímél.Furcsa, de így van.És 22 éve van egy nagyon jó barátnőm.Teltek az évek, változtak dolgok, de a barátságunk töretlen maradt.
2009. ápr. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én se szeretek telefonon beszélni. Sms, vagy e-mail, de ha mégis vmit szóban jobb lenne megosztani, akkor skype. Ott legalább látom az arcát, a mimikáját is.
2009. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Sokan azért nem szeretnek telefonálni, mert drága. Akkor inkább vegyetek headsetet, (már 500 ft-ért van) és msn-en, skype-on keresztül is lehet szóban beszélni.

Nekem meg pont az volt a problémám, hogy én szeretek hosszú, tartalmas leveleket írni, és kevesektől kapok választ, mert hogy "ő nem szeret levelet írni"

2009. ápr. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek telefonálni. Élőben beszélek, de inkább msn vagy e-mail vagy egyéb levél neten.

Kézzel nem írok levelet akkor inkább sms. De az e-mail a kedvencem, és a telefonos beszélgetés a legutolsó mert akkor zavarban vagyok... nem az a bajom, hogy drága.

2009. máj. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!