Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ilyen...

Hogy lehet valaki ilyen gonosz? Történt valakivel hasonló? Hogy léptetek túl rajta?

Figyelt kérdés

Másolta már valaki az életeteket?x személy ezt tette velem...ellopta az életem,és kijelentette hogy az én életemet akarja,és a boldogságomat...közben addig mesterkedett míg tönkretette...nagyon rafinált,és alattomos ember...

Mit tennétek a helyemben,hogy lépjek túl,csalódtam benne is,nem értem miért történik ez,nem ártottam neki,csak annyi volt a "bűnöm" hogy boldog voltam,és ezt nem bírta elviselni,mert ő nem volt boldog...

A régi életem szeretném visszakapni,és hogy hagyjon békén minket ez a személy...tűnjön el,ahova beteszi a lábát,csak baj történik,mindent és mindenkit tönkretesz...


2011. jún. 19. 15:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mit tett konkrétan?
2011. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írod le mit csinált elég nehéz lesz segíteni.
2011. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Mindent amit én,a lakásomat lemásolta,ugyanannyi idős férfit keresett,és ugyanolyat mint a párom,miután nem tudott szétválasztani minket...,pedig próbálkozott,nagyon sunyi módon,szültem,terhes lett ős is...kijelentette az én életemet akarja élni...lassan az őrületbe kerget...

páromnál ármánykodik folyton,lopott tőlem,ilyesmik...rokon,még engem áztatott el,majdnem én jöttem ki rosszul az egészből...

2011. jún. 19. 16:02
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
Ez valami ördögűzős misztikus történet akart lenni?
2011. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan másolta az életedet? Úgy él, mint te? És ettől ment tönkre a tied?!


Vele voltál boldog vagy mással? Ebbe rondított bele?


Mit csinál, mivel nem hagy békén bennetek?

2011. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%
hívd el váratlanul hajnalban 1 "bulira" itasd le és add el szervkereskedőknek.Soha többet nem lesz vele bajod ,ha a szép szóból nem ért akkor majd a szikéből fog.
2011. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Pszichopata tüneteket mutat. Sürgősen le kell rázni. Pl. telefoncsere, meg ha megjelenik, akkor becsapni az orra előtt az ajtót. Vagy elköltözni, szóval bármit hogy a kapcsolat megszűnjön.
2011. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk nem ekkora horderejű dolog, de nekem is volt az életemben, amikor a bnőm folyamatosan a külsőmet utánozta ez akkor bosszantott legjobban, amikor neki bókoltak (az én dolgaimmal - pl.: imádom a hajráfokat, ő is elkezdte hordani, erre neki dicsérik meg)


a lényeg, amikor erről panaszkodtam, mondott egy dolgot az akkori barátom, ami remélem neked is segít:

"addig örülj, amíg téged utánoznak, mert te vagy az EREDETI -a legjobb"

2011. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Ettőlmég nem kell kétségbe esni. Légy inkább büszke rá, hogy téged irigyel annyira, hogy egyfolytában utánoz!
2011. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

"Hogyan másolta az életedet? Úgy él, mint te? És ettől ment tönkre a tied?!"


igen én is ugyanerrre gondoltam. mégis hogyan lehet lemásolni egy ember életét? nem is igazán értem az egészet. azzal tette tönkre az életed h akk esett teherbe mint te?XD

2011. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!