Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy az osztályb...

Mit csináljak hogy az osztályba ne szóljanak be?

Figyelt kérdés
volt már 4 osztályom (bukás stb..) egyiket se szeretem valahogy mindig az osztály szélére kerültem nem beszéltem senkivel se .néha be be szóltak ezt szeretném elkerülni rühelem az egész iskolát ki van az egészel a ....om mikor be megyek,sok nagy képű ember van ott és idegesítőek hogy velük kell lenni egész nap mikor meg vége a napnak már semmire nincs erőm
2011. okt. 11. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Vonulj diliházba
2011. okt. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélgetni valakivel, aki még a legkevésbé beképzelt, aki meg beszól valamit, rögtön vágj vissza, védd meg magad, ne hagyd, hogy mégjobban a fejedre nőjenek, mert ennél csak rosszabb lesz.
2011. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!